Body kasların şişmesi için tekrar sayısı ??

Beyler bayanlar ben göğüs ile kollrı hızlı geliştrmek istiyorum kollarım 35 cm göğüs olçümü almadm daha kollarım iyi gayet şimdi ben halter ile beach press basiyorum felan ama kaç kilo ve kaç tekrar sayısı ile kaslar şişer çünki fazla tekrara ağıra girersem kaslarım hacim alır ya sizce arkadaşlar spor salonnda hangi aletler daha etkiliolur kol ve göğüs için ve tekrar sayıları olrak ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• havluyla germe yap gerçekten işe yarıyo soğumadanda 50 şınav pekiştirirsin böylece çalışmanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bedenine matematiksel bir şekilde dağılmış six packlerin gelecek vaat ediyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bench press Gibi temel hareketlerde 4x8 uygual onun dışında diğer hareketlerde 3x10 kilo çok ağır olursa 8 e düşebilirsin yada 6 ya

0|0
    0|0
    • Bench press 20kg basıyorum 4x8 yapsam iyimi 20kg için bide ben protein tozu kullnıyorm karbonhidratta alicam 2sini bir kullncam ne sonuc alabilirm kilom 70,5 ama yağ felan yok hiç bi şekilde kiloda 2si sonc olarak kaslarımı n esonuc verir görünüm olrak çünki benim hedefim kas ile az birşey kilo olması vucudumun iri gözükmesi belirgin olması kilom olmadıgından kendimi kasmadan göğüs kaslarım belli olmuyor fazla kastığımda cok iyi...

Yükleniyor...