Konu futbol olunca neden akan sular durrur? Neden bu denli fanatigiz?

Ulkece neden bu kadar fanatigiz;)))
Detayy yorma beniii yaa:)

0|1
317

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Bizler gerikalmış toplumun bireyleriyiz. Amerika'da insanların neden maçları medeni bir şekilde izlediklerini düşünürsek yanıtı kurallara ve kanunlara uyan bireyler olmaları denebilir. Aynı şekilde Avrupa'da spor müsabakaları eğlence olarak görülürken biz niye bunu beceremiyoruz sorusu üzerinde düşünülmesi gereken bir nokta.
    Biz siyaseti de aynı şekilde tartışıyoruz. İşin kötü yanı bundan ders çıkartmayı da beceremiyoruz. Bir çok konu böyle.
    Ülkemiz gelişmiş ve medeni bir yer olmadığı müddetçe birbirimize saldırmaya ve fanatikliğe devam ederiz. Fanatik olmak kelime anlamıyla olumsuz bir ifadedir. Ne yazık ki bu olumsuzluk da hayatlarımıza yansıyor.

0|1
    0|0
  • Sesim kısık dolaşıyorum :S
    10 senede 1 yeniyoruz n'apalım apla :(

1|0
    0|0
  • Fanatik değilim. Futbolu da sevmem.

0|0
    0|0
  • Fanatik değilim ancak galatasarayın renklerine aşığım

0|0
    0|0
  • Ben Değilim umrundada değil çünkü bana bir yararı yok insanlar takımlar birbirini yiyiyo diye terbiyesizleşiyo saygısızlaşıyo ve birbirine giriyo bu çok saçma Galatasaraylı olmama rağmen ne ilk onbirini sayabilirim ne de maçını seyrederim çok itici bende

0|0
    0|0
  • Aslında değiliz sadece holiganız. :) ama biz böyle mutluyuz ☺

0|0
    0|0
  • Diğerleri futbolu sever, Biz BeşiktAŞK' ı Bizi ayır istersen...

1|0
    0|0
  • Bu bence küçüklükten aşılanan bir duygu ve sonrası zaten geliyor özellile fanatizm değil holiganlıkla daha da artan kin nefret ve tutkuyla devam ediyor ama Futbol Ne Güzel Şey. Fenerbahçe !

0|0
    0|0
  • Futboldan nefret ederim.
    Çok saçma şeyler.

0|0
    0|0
  • Birbirimize laf koymaya calisiyoruzda amaci ne yani ha galatasaray yenmis ha fb cok bos insanlariz cook

0|0
    0|0
  • Cunku Soz konusu besiktas ise gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • izlemesi çok keyifli

0|0
    0|0
  • futbola karşı ilgim yok ama sebebini bilmiyorum boş şeyler olarak görüyorum adam kaznaıyor parasını sen yoruyorsun kafanı ve ağzını

0|0
    0|0
  • ben degilim

0|0
    0|0
  • bu kadar futbola ılgılı oldugumuz halde avrupada ve turkıyede futbol kalıtemız düşük

0|0
    0|0
  • Futbol candır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Basketbol da candir

0|0
    0|0
  • Ben hic fanatik olmadim ama Milli takim maclarini kacirmam asla 👍

0|0
    0|0