Neyin Kafasını Yaşıyorsun Sen !

Kendinle Barışıkmısın ? Olur Olmaz Hayaller Kurarmısın ? En Büyük Hayalin Nedir ? İnsanlardan Sıkılırmısın

Soru içinde sorular karma karışık duygular işte dök içini rahatla !

Güncellemeler:
Sevgilimden ayrıldım.ne yapmalıyım.küçükken topum inşaata kaçtı inşaat mühendisi oldum.sizce ben güzelmiyim.Bu gün ne giymeliyim.Birinden hoşlanıyorum nasıl tavlarım.kadıköyden beşiktaşa nasıl gidilir.Hormonlu hıyar yedim.şekerim yükselir mi,Sevgilim Fransız ben türk anlaşabilirmiyiz.Sevgilim istedi bende girdim milli takıma secilirmiyim ? yeterince abuk subuk sorulardan sıkılmadınız mı ? işte size rahatlamanız için cevapalanı sunan bir soru daha !

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimle barışığım . Ama garibanlığı seviyorum . Başından türlü türlü olaylar geçmiş insanlarla dost ve arkadaş olmak , zengin olupta o bar senin bu bar benim gezen insanlardan daha iyi geliyor bana . Hepsinden öğreneceğim çok şey oluyor . En önemliside bu insanlar hayatı insan gibi yaşamayı biliyorlar . Sevgidende anlıyorlar , delikanlılıktanda . Yeri geliyor serseri oluyorlar , yeri geliyor en mütevazi insana dönüşüyorlar . Anne tarafımda baba tarafımda çok zengin boşandılar yıllar önce . Para mal mülk için şakadan başka asla diz çökmedim önlerinde bana şunu alın bunu alın diye her ay zorla hesabıma para yolluyorlar . Okulu bırakmak zorunda kalmanın acısını hissetmesin diye . Oysa birşeyin acısını hissettiğim yok . Hissettiğim tek şey ben dünyayı manevi yaşayan insanlarla daha mutluyum . Zenginlik bana göre değil .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ah bi bilsem neyin kafasını yaşıyorum ben :( kendimle barışık mıyım?asla,hatta bu en büyük problemim.kurarım kurduğuma inanırim.şizofrenide en üst basamak yani.bu da bana saçma sapan hayalkırıkları olarak döner.en büyük hayalim aşkı bulmak ama olacağına ben bile inanmiyorum.guvendigim tek bir insan bile yok çünkü,asla olmayacak.

Gece gece içimi döktürdün :)

0|1
    0|0
  • Malın tekıyım

0|2
    0|0
  • obsesif kompülsif tavernatik arabesk sosyopat

0|1
    0|0
  • barışığım olur olmaz hayaller kurmam büyük bi hayalim yok insanlardan sıkılırım.

0|1
    0|0
  • Harbialem harbiden sen neyin kafasındasın dostum ;:D:D

0|1
    0|0
    • Emin ol o kafayı yaşamak istemezdin,Çünkü dünya tat vermez insanlar yapmacık gelirdi.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaz arkadasım not al aklını ver ! :D

kendi kafamı yaşıyorum uykum var yarın dükkanı acıcam saat 8 de napalm ekmek parası cay koyucam ocagı yakıcam corbanın suyunu ısıtıcam saat 10 olucak araplar gelicek O berbat ingilizcesiyle benim kafamı zükecek. Kadını 24 yaşındaysa severim.25 de sevmem.26 da severim ama 27 de sevmem.28 de evlenirim. 29 da boşarım. 30 da başka zevklere yelken açarım Yaz arkadasım 30bin kadınla nasıl birlikte olduım ? restorana giderim. yemek söylerim. ama yemeği masada yemem. mutfakta yerim. avrupa yakasına kesinlikle geçmem. iki köprüyü de kullanmam. kullanırsam kaçak geçerim. plakayı kapatma ihtiyacı hissetmem Berbere giderim tral olmam traş ederim.Kadınların altın günlerine katılır çay içerim.Ulaşım aracı olarak denizaltı na binerim Yaz arkadasım 30bin kadınla nasıl birlikte olduım ?

Bu mal bi havika dostum :D

0|2
    0|0
  • At kafası.. dsadsad

0|1
    0|0
  • kendimel barışık mıyım evet

hayaller kurmadan olmaz çünkü hayallerimiz kadar büyügüz

en büyük hayalim ölümsüz bir eser bırakmak

insanlardan sıkılmadım

0|1
    0|0