Yaş sınırınız nedir???

Kendinizden yaşça büyük veya kücük biri ile beraber olurmusunuz / oldunuz mu?

Olursanız yaş sınırınız nedir?

0|0
10|45

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• oldum tabiki -4 +3 max değerler olurdu heralde ama,çok begendigim sevdigim birinide kriterime uymuyorsun diyip es geçermiyim bilmiyorum :S

0|0
    0|0
  • akıl yaşta değil baştadır fakat işin içine cinsellik girince işler değişiyor fazla fark olmamasında yarar var diyorum.

0|0
    0|0
  • 19 um. Kizlar daha erken olgunlastigi icin cok cok etkilemdiysem 16 olabilir belki ama normalde 17 derim. Benden buyuk olarak 22-23 olur. Zaten benden buyuk kizlara ilgim var :))

0|0
    0|0
  • içinde sevgi olduktan sonra herşey olur demek isterdim ama büyük yaş farkları uyumsuzluk yaratır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • -3 +5 e kadar yolu var panpa :D

1|0
    0|0
  • yaşla sınırlandırılacak bir şey yok bence...

yani evlilik için kadının 4 yaş civarında küçük olması ideal...

ama evlilik amacı olmayan bir ilişkide...

kızın zarar görmeyecek kadar olgun ve güçlü olması alt sınır... bu 16 da olabilir... kişiye göre 24 de... üst sınır ise kadının 50 sine kadar gidebilir (bakınız sharon stone, hala!)

iletişim önemli... tarafların birbirini kandırmadan, incitmeden yalanlar söylemeden mutlu etmeleri birbirlerini...

0|0
    0|0
  • son çıktığım 6 yaş küçüktü

0|0
    0|0
  • kendimden yaşaça büyük biriyle beraber oldum ben 20 yaşındaydım kız arkadaşım 26 yaşındaydı :) yaş sınırım gençken yoktu ama yaşlandıkça yaş sınırım kendimde 4 5 yaş küçük ile 2 3 yaş küçük arasında oıdu :) erkek kadından bir kaç yaş büyük olmalı diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Fatihin İstanbulu Fethettiği yaştan 6 yaş Büyüğüm Taarruza uğradım.Takviye Birliklerini Bekliyorum !

0|0
    0|0
  • 3 yaş büyük 10 yaş küçük :)

0|0
    0|0
  • Kız seviyor erkekte seviyor gerisi hikaye

1|0
    0|0
  • Benden 1 yaş büyük bi kızarkadaşım olmuştu, daha fazlasını istemem. Benden 5-6 yaş küçük olabilir, hatta iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Şuan 20 yaşındayım tabiki en düşük yaş sınırım 16-17 civarı olabilir kişiliğe göre değişir bu olgun olması gerekir. En yüksek 25 bundan fazlasıda olmaz heralde öyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Böyle bir kıstasla kendimi sınırlandırmam.Benim için önemli olan her yönden uyum

0|0
    0|0
  • büyük olamaz 4 yaşa kadar küçük olabilir,

0|0
    0|0
  • oldum

yaş sınırım şu ki 20 yaşından küçük olmasın yani yetişkin bir birey olsun

gerisinde sınır koymuyorum kime aşık olacağımız belli olmaz ama tercihen benden 3-5 yaş büyük birisiyle evlenmek istiyorum

0|0
    1|0
  • ben 24 yaşındayım üst sınır 40 alt sınır 18... gerçekte 36 ya ulaştım :)

0|0
    0|0
  • erkeklere göre 185

0|0
    0|0
  • kafada yas sınırım var...atıyorum yas 20 kafa yası 30 gıbi

0|0
    0|0
  • Bence büyük konuşmamak lazım.. Karşınıza kimin ne zaman nasıl çıkacağı belli olmaz...

0|1
    0|0
  • en az 5-6 yaş küçük olabilir,en fazlada 3 yaş büyük ola bilir sakıncası yok

0|0
    0|0
  • 3 - 5 yaş sa sorun yok benim için

0|0
    0|0
  • Her zaman kendimden büyükler tercihim oldu..

0|0
    0|0
  • 12 yaş var aramızda, mutluyuz

0|0
    0|0
  • 18 yasal sınır 32 tavan yaşim 23 :D

0|0
    0|0
  • 20... 35...

0|0
    0|0
  • maksimum 40 minimum 20

0|0
    0|0
  • bence sayı sadece br rakam

0|0
    0|0
  • 23- 38 arası benim

0|0
    0|0
  • -10 +5 yeterli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 10

• İyyykk kendimden 5 yas kucukle sewgili oldum iki ay zor katlandim cocukmu buyitcem yaa nbirdaha asla diorum.erkek dedigin buyuk olcak arkadas :)

0|0
    0|1
  • 21 yaşımdayım. 3yıl kendimden 12yaş büyük biri ile beraber oldum. ama gerçekten aşıktım. hatta ilk sevdiğimdi. gerçi halen derinlerde seviyorum. neyse. kendimden iki yaş küçük biri ilede çıktım. yani yaş sınırı yook bence. eğer seviyosan birlikte olmak sana keyif veriyosa, ne bileyim hoşlanıyosan filan, yaşın bi önemi kalmıyo

0|0
    0|0
  • 10 yas büyük ve akli basinda oldugu takdirde bir yas küçük olmasinda sorun yok

0|0
    0|0
  • kendimden küçük olmasını istemem

0|0
    0|0
  • Büyük olsun, küçük söz konusu dahi olamaz namıssızım. Cinsiyet istatistiklerine güveniyorum.

0|2
    0|0
  • Yasim 18 en fazla 4 yas buyukle olabilir :)

0|1
    0|0
    • Resimdeki sen misin la. Yas 18 yazmissin ben seni gorsem 25 zannederim. Ben 19 um sigara alirken kimlik soran oldu anasini satim dusun artik :D ama aslinda o kadar da kucuk gostermiyorum da sarimsilik ve baby facelik iste kahretsin :D

• küçük biri olmaz da benden 5 -6 yaş büyük olabilir.

0|1
    0|0
  • Olgun beyler cok cekii geliyor nedense.

0|0
    0|0
  • 10 yasa kadar sans tanırım.

0|0
    0|0
  • +5'e kadar olabilir.

0|1
    2|0
Yükleniyor...