Yeniden 19 yaşınızda olsanız ne yapardınız ?

Merhaba ks üyeleri 19 yaşındayım ve üniversite 2. sınıf öğrencisiyim hayatı dolu dolu yaşamak istiyorum siz 19 yaşınızda olsanız tekrar ne yapmak istersiniz hayatı dolu dolu yaşamak istiyorum. Amatör tiyatro oyuncusuyum ve gitar çalmaya çalışıyorum :) kız arkadaşım yok ve olmasını istemiyorum henüz ilişkiye hazır değilim :) daha farklı şeyler istiyorum sorularıma 19 yaş üstü cevap verirse sevinirim :)

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Tek tavsiyem ne biliyor musun? KİMSEYİ DİNLEME Kendi istediğin şeyleri tercih et. Bu hersey ıcın gecerlı. Asla bır sevgılı ıcın hayatına yön verme. 19 yasında olsam çanakkaleyı degıl eskısehırı ılk tercıhıme yazardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kendimi olabildiğince geliştirirdim

0|0
    0|0
    • ne açıdan ?

• ben tanımadıklarıma hayatımı anlatmıyorum

• pardon o zaman yeniden teşekkür ederim iyi geceler :)

• valla bir yaş öncede sanırım pc başşında kitap ders sınav sevgiliml tartışma kavga ağlama hüsran kahve süt falan olurdu ahha farklı bir şey yok yanii

0|0
    0|0
  • Kimseyi ama hic kimseyi dinleme ! Nasil yasamak istiyorsan öyle yasa.. Ne yapmak istiyorsan onu yap..

Kimsenin senin hayatina karismasina izin verme.. Hayatin tadini cikar.. hakedenler yaninda olsun haketmeyenler umrunda olmasin anca ozaman hayatini dolu dolu yasayabilirsin kardesim.

0|0
    0|0
  • ben 18 yaşı seviyom ya

0|0
    0|0
  • evlenmezdim

0|0
    0|0
  • 19un benim için bi değeri yoktu.

0|0
    0|0
  • 19 buçuğum yani cevap verebilirim :))

0|0
    1|0
  • kafamı yaşardım :P

0|0
    0|0
  • ben 19,5 ğum kendini geliştir sevgili falan uğraşma ben de öyle yapıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şuanki maddi durumumuz aynı olmak kaydıyla okumak isterdim.

0|0
    0|0
  • O, son saltoyu atmak yerine, kenara çekilir dinlenirdim.

0|0
    0|0
  • yeniden askere giderdim bir daha dönmezdim geri.

0|0
    1|0
    • asker mi :D 19 yaşında mı gittin aga zorlanmadın mı dayak yemedin mi askerde :D ben ne yapayım :D

• hadi be :/ sana hayırlı tezkere iyi dayak yemeler :D

• bişey olmaz dayak cennetten çıkmaymış master yapınca öyle bişey olmaz :)

• Yeniden 19 yaşında olsam elime geçen fırsatları en iyi şekilde değerlendirirdim. Bazen fırsatları istemeden tepiyoruz belki de kaderimizde bu var.

0|0
    0|0
  • şuan yaptığımı :)

0|0
    0|0
  • intihar ederdim heralde...tüm bu saçmalıkları tekrar kaldıramam :)

0|0
    0|0
  • 20 yaşımdayım 18 olmak istemezdim şuan tekrar :)

0|0
    0|0
  • SANA TEK TAVSİYEM:

Tuvalette dikkat et fermuara kaptırma 19 yıl unutamazsın o acıyı

0|0
    0|0
  • Intihar eder,bu gunleri hic yasamazdim.

0|0
    0|0
  • eski mazimi yaşanmadan bitirmek isterdim :/

0|0
    0|0
  • bence bu yaştan ,itbaren hedef belirle kendine.çünkü hayatı dolu dolu yaşamak insanı hedeflerinden alı koyar ve ilerde keşke dersin ben dedim ve halada diyorum..sanırım sevgilin olsunda istemiyorsun,bence kendini okuluna ver okulunu bitir işini eline al sonra kazandığın parayla şehir dışına çık yurtd dışına çık gez,ama mutlaka ve mutlaka 25 yaşına kadar evlenmeye çalış benden sana bir abi tavsiyesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...