Aile ve arkadaş ortamınızda bir lakabınız var mıdır ?

:)) az önce yine muhabbeti geçti sorayım dedim , bildiğim bilmediğim tüm akrabalar beni turist diye çağırır. Bir çok ülkeye deli gibi tek başıma gittiğimden dolayı.. bıraksalar herhalde dünya turu atabilirim :) sizlerin var mıdır böyle sıfatlarınız ?

0|0
25|22

En İyi Kız Görüşü

• babam evde birtek bana takma ad koymus oda cok tuhaf balos der benim icin arada :)))

0|1
    0|0
    • balos mu :)) haha

• of hayir karakter olarak göndermis ben baska birsey yazmisdim neyse yapicak birsey yok normal türk sayfasindayim

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 22

• kral.

0|0
    0|0
  • çok vardı aslında.

bi ara artsit derlerdi

lisedeyken halı saha maçlarında stoper oynardım devamlı iyide oynarım bi aralar kendi kaleme gol atmıstım bi kaç kez. ondan sonra edu dedikleri olmuştu (: fb (edu) :D

0|0
    0|0
  • olmaz mı sarı derler bana işte evde ortamda kız arkadaşım bile :))) öyle diyor sarı geldik sarı gidiyoz valla

0|0
    0|0
  • Brazzersdaki Kel derler.

0|1
    0|0
  • Ailede Mezarcı,Paşam arkadaş ortamında cuntacı

0|0
    0|0
  • Takılan bir lakabım yok ara sıra bir birimize benzetme yaptığımız olur sadece :)

0|0
    0|0
  • Yarcan diyorlar

0|0
    0|0
  • Ailedekiler, akrabalar falan yakışıklı diyorlar(ben kendimi hiç beğenmiyorum orası ayrı :|) . Arkadaşlar Şeytan derler, bazılarının telefon rehberinde Lucifer olarakta kayıtlıyım :)

0|0
    0|0
  • reis diyor çevremdeki çoğu kişi yanlış anlaşılmasın bi siyasi partiyle kesinlikle alakam yok sadece tekne kullandığım için

0|0
    0|0
  • zeus :)))))

0|0
    0|0
  • feci diyorlar

0|0
    0|0
  • Suskun aşık + meteor :))

0|0
    0|0
  • mark giver birde ninja