Azra Akının cilt sırrı nedir sizce?

Canlı gördüm yüzünde makyaj olmadıgına eminim tertemizdi sanırım 30dan büyük nasıl oluyor bu kadar makyaja ragmen? Makyajın cilde yan etkileri var diye biliyorum ürün kaliteli de olsa zaten benim yüzüm biraz akneli oldugu için soruyorum 18 yasındayım makyaj yapmıyorum sivile izlerim gecer mi kesin?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Cilt doktoruna gidersen bunları halledersin.

1|0
    0|0
    • cilt doktorları ilac veriyor yan etkileri oluyor diye korkuyorum makyaj falan dahi sürmem yüzüme zaten bir kac sibvilce izi vaar ama gitmiyor pislikler :(

• Allah arkadaşına ve sana akıl fikir versin, diyorum.

• :D

Erkekler Ne Diyor 2

• azra uzak doğulu yüz göz yapısı var onda genetik guzel durabilir aynı yaştayız da bende genc gosterıyom

1|0
    0|0
    • :( ama uzak dogulu degil sadece benziyor evet oyle de olabilir ya da iyiy bakıyor

• ama kökeninin nerden geldiğini bilemeyiz dimi uzak dogulu ınsanlar her zaman gecn gosterır ve ciltlerı birsey yapmasada guzel olur mesela dogudaki insanlar erken olgunlasır yasında buyuk gosterr bunlarda genetiktir

• Kapıcı Sırrı

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktor tedavsini aksatma

1|0
    0|0
  • azra akının sırrı avon kullanıp pepsi içmesi:) umarım yardımcı olmuşumdur:)

1|0
    0|0
    • :( hiç sanmıyorum pepsi içtigini gercekte kullandıgı urunu bulcam bir de 18 yasındayım sivilce izlerim var 5 6 tane geciyor mu ki oyle

• evet ama kuzenimin suratında tırnak izleri vardı elma kabuğu olayını bir de süt ve yaş maya karışımını o söyledi denemedim diye bu yüzden belirttim umarım faydası olur:)

• denicem tesekkur ederim

Yükleniyor...