Bisiklet sürmeyi seven var mı aranızda?

bisiklet sürmeyi seven var mı aranızda? ben çok severim alanyada yaşıyorum her gün 18.5 km bisiklet sürüyorum sahil yolundan başlıyorum çevre yolunun birleştiği yere kadar gidiyorum çevre yolundan devam ediyorum tekrar sahil yolun birleştiği yere kadar ordanda başladığım nokta'ya gidiyorum yani alanyanın çevresinde bir tur atıyorum her sabah kahvaltıdan önce

resimde siyah ile çizdiğim yer güzergahım toplam 18.5 km

Bisiklet sürmeyi seven  var mı aranızda?

Güncellemeler:
evet

0|0
35|28

En İyi Kız Görüşü

• Çok seviyorum, fırsat buldukça da binerim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Severim en az 35 40km yaparım bende. Bisiklet yapılması gereken bir spor aslında spor salonları falan uğraşmayacaksın 2günde bir 2 saat bisiklet ara gunlerde evde basit egzersizler ya da erkekseniz dumble egzersizleri ile tum vücudunuz çalışmış olup sağlıklı bir bedene dönüşüyorsunuz hemde sahil sehrindeyseniz mis gibi deniz havası alıyorsunuz ( İstanbul ve miss? Düşündümde pek mis sayılmaz aslinda :) ).

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 34

• Seviyorum ancak bisikletim pert

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmeyi bilmiyorum 😌
    Bu bende derin bir yara

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • ben de çok severim.

sizin gibi bir şansımız yok, ama yazları adalara gideriz. sonra yokuş aşağı giderken hafif, gözlerimizi kapatır yüzümüze değen rüzgarın sesini cıkarırız. kocaman kahkahalarımız olur.

şapka takarız sonra, çiçekten taç ya da :) he bir de sevgilinleysen 2 li bisikletler olur onlara binersin. o sürer, sen arkadan çene çalar neşe kaynağı olursun :)

0|0
    0|0
  • Bayilirim ya :)

0|0
    0|0
  • Daha 1 saat önce sürdüm, hayatta en zevk aldığım şey..

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum ama bir bisikletim yok.😒

0|0
    0|0
  • kucukken bir kere dusmustum.
    o gun bu gumdur binmiyorum daha dogrusu bilmiyorum :))

0|0
    0|0
  • severim de bir süre sonra pek hoş olmuyor.. o bisikletin selesiyle bütünleşiyorsun.

0|0
    0|0
  • Ben d severim ama bisikleti aldıgımızdan beri sadece iki kez sürebildim. o da trafikte değil.

0|0
    0|0
  • çok severim ama sürücek yer yok anca adaya gidince falan

0|1
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Sahilde arkadaşlarla süreriz bazen.

0|0
    0|0
  • Orasi alanya miss sulalen rahat burada boyle biseyi dene 3. Gun hastanedesin

0|0
    0|0
  • Ben bayılırım hollandada okula gitmeden önce sürerdim akşam yemekten sonrada sürerdim :/ özledim sürmeyi

0|0
    0|0
  • Bennnnn

0|0
    0|0
  • Yoruluyor insan

0|0
    0|0
  • Maaşallah senin kadar değil ama haftasonları sürüyorum

0|0
    0|0
  • çok severım ama bisikletim yokk :D

0|0
    0|0
  • Çok severim.

0|0
    0|0
  • Çok severim

0|0
    0|0
  • bisiklet sürmeyi bilmiyom ya ben 😢

0|0
    0|0
  • En sevdiğim :)

0|0
    0|0
  • Çok severim ama sık sık süremiyorum, arada bir kiralayıp göl kenarında sürebiliyorum sadece :/

0|0
    0|0
  • Çok severim

0|0
    0|0
  • En son bisiklete bindigimde bacagım haşat oldu ondan sonrada öğrenmeye çalışmadım :/

0|0
    0|0
  • Hollanda full bisiklet. Bisiklet gore gore biktim, o yuzden yurumeyi tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • çok severim özgürlük gibi

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum :( ama çok istiyorum öğrenmeyi

0|0
    0|0
  • bisikleeet <3 <3

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 27

• o kadarda değil ama üniye başlayınca almayı düşünüyorum ulaşım kolay olur :D

0|0
    0|0
  • Bisikletimin zinciri attı :)

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • bende çok bisiklet sürerim eskiden 40 km sürüyordum günlük ;) şuanda ortalamaya vurunca günde 7-8 km ediyo

0|0
    0|0
  • Severim ben de.

0|0
    0|0
  • İşe bisikletle gidip dukkanin önüne kilitlemek ayri bir keyif:) o bisikleti kapinin onunde gormek bile çalışırken huzur veriyor.

0|0
    0|0
  • Profesyonel bisikletçiyim.

0|0
    0|0
  • Eskisi kadar vakit ayıramasamda binmeye çalışıyorum. Üniversite deyken 3 aylık Karadeniz gurcistan turu yapmıştık. Arkadaşımla. . Sefilceydi ama güzeldi. Keşke yine o vakti ayaelayabilsemde tekrar edebilsem...

0|0
    0|0
  • sevilmezmi :D bu pazar cumhuriyet meydanindan beldibine gitmeyi planliyorum grubla. hocam alanyada bisiklet grubu yokmu?

0|0
    0|0
    • bisikletforumu diye bir forum var ordan arkadaşlar var alanyadan toplanmışlar benim haberim yoktu bidaki sefere

• Bende cok severim

0|0
    0|0
  • Abi muhtemelen emeklısın ve rahatlıkla vakıt ayırabılıyorsun senin kadar olmasada bizde ucundan bişeyler yapıyoruz

0|0
    0|0
  • Bisiklet vazgeçilmezim

0|0
    0|0
  • bayılırım :-) yaz ayında ılık rüzgar olunca of hele ormanda sürüyorsam dünyaya yeniden gelmiş gibi oluyorum

0|0
    0|0
  • severdim artik biraktim cunku yorucuymus

0|0
    0|0
  • çocukken çok sürerdim, artık sürmüyorum :D

0|0
    0|0
  • Strava programını kullanın.
    Her turunuzu kaydeder..
    Bisikletiniz mtb mi tur mu?

0|0
    0|0
  • seninki sevmek değil hastalık

0|0
    0|0
  • Harika bir şey ya.

0|0
    0|0
  • Valla süper... Zaten deniz manzarasıyla ayrı bir güzel olur...

0|0
    0|0
  • Ankara ve bisiklet çok farklı dünyaların kavramları

0|0
    0|0
  • Lanet olası barzolar bisikletimi çalmışlardı 4 sene önce

0|0
    0|0
  • 18 km'de bişeymi ben 30 km'yi yürüyerek gittik arkadaş ile.

0|0
    0|0
  • Sürmek isterdim

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Çok severim

0|0
    0|0
  • 45 yaş üstü? Amca otur evinde bulmaca çözsene , evin önüne park yapan arabaları kaldırt ne biliyim en azından bahçe sula

0|0
    1|0
Yükleniyor...