Karakter mi Fizik mi?

evet sorumuz gayet açık ve net karakter mi daha önemli sizin için yoksa fizik mi? bu konuda erkeklerin verecekleri cevapları daha samimi buluyorum kızların yorumları ve düşünceleri ne yazikki bana pek samimi gelmiyor neyse lafı fazla uzatmayayım buyrun;

• Karakter
    72% (13)90% (19)82% (32)Oy Ver
  • Fizik
    28% (5)10% (2)18% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bu arada yablışlıkla konu spor seçilmiş :) k. b

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Insan ilk kendini iyi tanımalı üstadımız konusu şey şu, üçgenin tepesinde olan, en iyisini arayan bir insan ilişkilerinde hep en iyisini ister ve doyumsuzdur. Bu sebeple uzun sürebilecek iyi bir ilişkiyi arar. Uzun bir ilişki için ise uyum şarttır uyum için ise karakter. Lakin hepimiz insanız sonuçta fizik de isteriz her ne kadar üst makamlar hedefimiz olsa dahi. Ama fizibite geri planda kalır. Üçgenin altında isen anlık yaşayan bir insansın demektir bir insanın fiziği duygularını tatmin etmen için yeterlidir. Yani ne aradigindan ziyade önce hangi katta olduğunu bilmek. Özele girmeyecektim muzipce anlaşılır diye ama örnek olsun şahsen ben arkadaslarimca zevksiz olarak taninirim, lakin bir bedenden çok sarfedilen anlam beni tatmin eder. Yani tamamen olgu kim olmak ile alakalı ne aramak ile değil :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O zaman soruyu kızlara kapatsaydın.

0|0
    0|2
  • Karakter öncelikli

0|1
    0|0
  • Görsellik yani gerek yüz güzelliği fizik güzelliği bir insana merhaba deyip demememizi sağlıyor gerisi karakter, düşünce yapısı, iç güzelliği vesaire vesaire.

0|0
    0|0
    • yani bu konudaki kızların genel görüşünü paylaşmışsın fizik ve görünüş önce gelir :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Insanlar hep karakter der ama genelde fiziksel goruntu secilir. Inkar etmeyin

0|1
    0|0
  • Fizik yapılır karakter tekrardan yapılmaz usta.

0|1
    0|0
  • Fizik

0|1
    0|0
  • sadece karakter

0|1
    0|0
Yükleniyor...