O artık erkek. Adını rüzgar kodumm ne düşünüyosunz ?

link link şimdiiiiiiiiiiii link

Güncellemeler:
laf sokmayı kesin haberi yeni gördüğümü söyleyen mi oldu ne düşünüyosunuz yazmışım ..adam gibi cevap yazıcaksanız yazın saçma sapan şeyler yazmak için glmeyin ..ayrıca cevap yazıp sonra beni engelleyen kişi niye benim yazdıklarıma yorum yapoyosun engel yemişsem yazma

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• daha öncede soruldugunda söylemiştim aslında dunyada bayan olmak daha avantajlıdır bunun degerini bilmeyen bayanlar var erkek olmak isteyebilir bu kişi yada baskasıda her zaman soyledıgım sey bunu bulent ersoyda demıstı bayan olunca para kazanmak daha kolay nasıl gıyınırsen gıy kımse tuhaf gormez takı kıyafet seklı vb. bayansın cunkı internette olsun dısarda olsun biriyle tanısmak konusmak daha kolaydır cok soylıcem seyler var uzun konu ne dıyelım umarım mutlu olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Emret komutanımda oynarken çok beğenirdim bu kız sayesinde kısa saçlı kızlara ayrı bi sempati duymuştum yapmasaydı iyiydi böyle bişeyde kendi bedeni kendi kararı saygı duymak lazım

1|1
    0|0
  • ulan zaten sevgilim yoktu. erkek başına 3 kız düşmesine rağmen birileri hakkımı yiyordu. şimdi başımıza birortak daha çıktı

1|2
    0|0
  • konuyu tam ben açacaktım, bence öyle yaşamak istiyorsa kendi kararı, sonuç itibariyle her koyun kendi bacağından asılır, hakaret veya iltifat edecek değilim, 26 yaşındaki bir kişi neyden nasıl bir tepki alabilecek yaştadır, kararına saygı duyulmalıdır bence her ne kadar toplumumuzda hoş karşılanmasa da, bence kız olması daha iyiydi hem gayet güzeldi de, yazık oldu :D

1|0
    0|0
  • Ya niye böyle güzel kızlar erkek oluyor link şunlar erkek olsun ya

1|1
    0|0
  • Orjinalden yanayım hatta senin profil resmin için bile düşüncem aynı gibi :)

1|0
    0|1
  • Gitti güzelim kiz :D

1|0
    0|0
  • Valla Ayşe Armanla röpörtaj yapmış sanırım, helal olsun herşeyi dobra söylemiş, çoğu erkekte o cesaret yok :)

1|0
    0|0
  • Yazık oldu. O hatun bana çok sempatik geliyordu, güzeldide yani. Ama kendi tercihi tabi insanlar özgürdür.

1|0
    0|0
  • aslında kız olduğu zamanlarda güzel kızdı :D

1|0
    0|0
  • kız halinden daha iyi olduğu keisn.

0|0
    0|0
  • bazı kızlar neden bakmıyor diyen varsa demesin garanti içinde erkek vardır bunun gibi :)

1|0
    0|0
  • onunla birlikte olan erkekler ne hissediyor acaba tek merak ettiğim şey bu :)

1|0
    0|1
  • Yazık oldu bence

0|0
    0|0
  • Tanıyor olsaydım ılk eskort hızmetının maddı yükünü karsılamak ısterdım...

0|0
    0|0
  • anlam veremedim :s yakının mı ? cinsiyet mi değiştirdi ?

0|0
    0|0
  • Günaydın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• özgür irade sonuçta böyle daha iyi hissedicekse mutlu olsun

1|0
    0|0
    • elbette eleştirmek değil niyetim..düşüncelerinizi almak istedim ama kız daha yakışıyodu..sevemedm nedense

• iyi yaptı

1|0
    0|0
  • öffffffffffffffff.

1|0
    1|0
  • 1 ve 3, link açılmıyor ha.

0|0
    0|0
  • Yahu yeni hali bizim Roots'a benzemis.

1|0
    1|0
  • kızken güzeldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...