Sizinde Mutlaka Bir Cevabınız Olur Bu Soruya ?

Haydar dümene okuyucunun birisi soru soruyor,Sayın hocam sevgilimle ilişkiye girdim,eve gidince pişman olup deterjanla yıkadım namusum temizlenmişmidir acaba ? işte sayın ks üyeleri soru aslında cinsel ama ben kişilik bakımından zihniyet bakımından sizin böyle bir soru sorana diyeceğiniz 2 kelime olduğunu düşünerek soruyu cevap ve yorumlara açıyorum.Aşırı kaçmadan cevaplarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
link işte sorunun görsel özeti :)

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• onu sadece Allah bilir peygamber efendimiz zamanında bir kadın biriyle zina yapmış ve çok pişman olmuş peygamber efendimize pişmanlıgını dile getirmiş ve cezalandırılmasını istemiş ve ozamanlarda zina yapan taşlanıp öldürülüyormış aynı şekilde kadını taşlanırken bir an kurtulmak istemiş ama kadını öldürmüşler peygamber efendimize söylediklerindede keşke buraksaydınız o kadının pişmanlıgı tövbesi medineye yeterdi o kadın temiz ve cenetlik olarak gittigini söylemiş yani kısaca o pişmanlıgın derecesi Rabimin bileceği iş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 6

• çok doğal bir durumdur. orgazmdam ve rahatlama sonrası pişmanlık belirtisidir. tabular ve yetiştirilme tarzından dolayı kötü birşey yapmış izlenimi oluşmaktadır. bu pişmanlık hormonlara ve fiziksel duruma göre birkaç saat ile birkaç gün içinde geçer ve bir daha ilişkiye girme arzusu doğar. bunun güzel bir insani duygu olduğunu anlayana kadar bu döngü öyle devam eder.

0|1
    0|0
  • ölü ölümüş pamuk tıkanmış bu saatten sonra sende namus kalmadı evleniceğin adam dert etmez umarım

0|1
    0|0
  • Ruhsal çöküntü ve inkar var bu durumda.

0|0
    0|0
  • zihniyet işte internetten bir araştırma yapsalar yeter

0|0
    0|0
  • Başarısız bir troll denemesi.

1|0
    0|0
  • deterjan şeyine zarar vermedimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...