Spora başladım diyete başlıcam ama yeme düzenim yok bilmiyorum yani ne yiyip ne yememeyi miktarini ve saat aralıklarını?

Arkadaşlar spora başladım 1 hafta oldu çalıştığım için haftada 6 gün olan spora 3 4 gün gidiyorum daha. Diyete tam anlamıyla başlamadım yani yemek seçmiyorum ama az yemeye çalışıyorum tam listeyi tutamadığım için. Boğazımada çok düşkünüm bana diyet için püf nokta verirmisiniz ya da sbah akşam öglen nelerden ne kadar yemem gerektigini? Bide sigarayi cok kullanıyorum ne kadar azaltmaliyim

Güncellemeler:
bir bakiiin

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• haftada 4 gun gıdıyorsan 30 dk koşu yap 15 dk bıısıklet sur 30 dkda agırlık çalış ılk 2 ay bu sekılde devam et ve beslenme seklınde ıse şeker aburcuburu cıkar beyaz ekemgı cıkar yagsız tavuk etı yagsız dana etı ve balık ye zeytınyaglı salata tuket bır kase yogurt tuket kahvaltında ıkı haskama yumurta zeytın yagsız peynır tuket bır dılım cavdar ekmegı tuket yanına kahve sut olabılır mercımek tuket ara ogunde bır adet muz ye ara ara bır avuc badem at aksam yesıl cay tuket portakal bır adet ye sabah yulaf ezmesı yumurtanun yanına serpıstır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şuraya notumu bırakayimde bende bakayim sabahları 1ssat yürüyorum ama bende ne yicegimi pek bilmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Haftada 6 gün spor yapmak çok faydalı olmaz zaten. bir gün spor bir gün dinlenme en ideali. Kaslarının yeniden yapılması da lazım. Sağlıklı beslenmeyi öğrenmen lazım. Yüksek yağlı bir diyet, hadi bilemedin paleo diyeti yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • bol bol su iç , çok öğün tüket , günde 6 öğün yap ama hiçbirinde doymadan sürekli mideyi çalışır durumda tutacaksın ve az kalori alacaksın bütün olay bu , sakız çiğnemek de yağ yakar, suyu asla unutma

0|0
    0|0
  • bnde diyet listesi var ister msn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herbalife ın aktif yaşam ürünlerini tavsiye ederim hem sağlıklı beslenirsiniz hem de spor daha etkili olur

0|0
    0|0
  • Oradan diyetisyen gibimi gozukuyoruz acaba :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...