Galatasaray bu sezon da şampiyon olamaz mı ya?

Lider Beşiktaş ile aramızda 9 puan fark var fakat ligin henüz sezon arası bile olmadı. Bence Galatasaray bu sezon da şampiyon olacak. Siz ne düşünüyorusunuz?

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ben doğuştan Galatasarayliyim. 14 sene şampiyonluk yüzü görmemiş bir takımın taraftarıyim. Belki Maddi durumum el vermediği için maçlarına gidemedim. Ama ben Galatasaraya inandım. Bun sene şampiyon ol, sun veya olmasın hiç birşey değişmez. Benim yüreğimde Galatasaray her sene şampiyon. Gerisi nin bir önemi yok. Galatasaray herseyim. Duygularımı anlatmaya kelimeler yetmëz Galatasaraya karşı. Ama ben. Bunu kendimi ovmek için söylemiyorum ama ben her gittiğim Cuma namazlarında Galatasaraya Dua ediyorum. Çünkü ben Galatasaraya doğuştan aşığım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olur diyenler tam bir mal her sene şampiyon olacağınızı mı sanıyorsunuz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Beşiktaş ve fener toplamda 17 puan kaybederse ve gs tüm maçlarını alırsa bu arada akhisar kasımpaşa gibi takımlar düşüşe geçerse mustafa denizli giderse neden olmasın... :)

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra en fazla üçüncü olur gs

0|0
    0|0
  • Çok zor

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım öncelikle geçmiş olsun kaleciniz Muslera dışında varını yoğunu ortaya koyan futbolcu yok

0|0
    0|0
  • Bu sezon "da" nedir, son 5 yilda 3 kere sampiyon olmus zaten, daha ne olacak? Hep Galatasaray mi sampiyon olacak? O zaman biz dukkani kapatip gidelim.

0|0
    0|0
  • çok zor daha bu sene şampiyonluğa oynayamaz fener ile bjk almış başını gidiyor biri 8 diğeri 9 puan takmış çok zor ama futbol bu herşey değişebilir ama başta galatasaray kendisini değiştirsin

0|0
    0|0
  • Olması imkânsıza yakın

0|0
    0|0
  • Umutsuz vaka.

0|0
    0|0
  • Daha sezon bitmedi

1|0
    1|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • sampiyon Fenerbahce olacak.

0|1
    0|0
  • Olamaz sampiyon bizim şşşşh

0|0
    0|0
  • Transfer yapılırsa ; tabi ki şampiyon olma ihtimali yükseliyor.

Diğer türlü sıkıntı.

0|0
    1|0
  • sabri semih burak umut giderse şampiyonuz

0|0
    0|0
  • 2. bile olamaz

0|0
    0|0
  • yönetim giderse oluruz

0|0
    1|0
  • Matematiksel olarak her şey mümkün ama bana kalırsa zor.

0|0
    0|0
  • hocam bir transfer yap su takimi ya

0|0
    1|0
  • Bence olacak

1|0
    1|0
  • Busene bjk

0|0
    0|0
  • Aynı fikirdeyim. İkinci yarı hersey değişecek

0|0
    0|0
  • Olamaz canım olamaz hadi

0|1
    0|0
  • takım tutmayan biri olarak cevremdekilerin genel görüsü olamaz

0|0
    0|0
  • Devre arası 3 tane sağlam oyuncu alırsa olur ama şu an ki mevcut kadro ile imkansız

0|0
    1|0
  • Yogggg aminakoyim

0|0
    0|0
  • Devre arası takviye yapılırsa olabilir :-)

0|0
    0|0
  • Bende Galatasaraylıyım ama yönetim gitmesse birşey olacağını pek sanmıyorum.

0|0
    2|0
  • unutsun arada 8-9 puanlık ara var unutsun şampiyonluğu

1|0
    0|0
  • Beşiktaş hep yapıyor bunu ikinci yarı görürüz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sezon zor

0|0
    0|0
  • Mevcut kadro ve yönetimle zor. Yönetim değişmeli kadroda revizyona gidilmelidi tarıkla bilalle olacak iş değil.

0|0
    1|0
  • ay bırak ya 18-19 yaşlarına gelmiş beşktaşlı gencolar 3-4 kere galibiyet görmüşler sevinsinler 4 yıldız ☆☆ boşuna yok bizde 💪

2|0
    1|1
    • bence yine de zor galatasarayın bu sezon şampiyon olması. fenerbahçe ya da beşiktaş olur büyük olasılıkla.

• fenerbahçe olabilir ama beşk sanmıyorum

• tahminim: 1) fenerbahçe 2) beşiktaş 3) galatasaray 4) akhisar 5) başakşehir. gerçi henüz erken bunu söylemek için.

Yükleniyor...