Namus cinayetleri neden ülkemizde sık yaşanıyor? Siz olsanız ne yaparsınız?

Bir evli çift düşünün, adam sürekli içki içiyor eve her gece eve geç geliyor. Karısı da adamı başka bir erkekle aldatıyor. Sonra adam bunu darkediyor ve karısını başka bir erkekle yatakta yakalıyor ve adamı öldürüyor adam sonrasında 30 yıl hapis cezası alıyor. Siz bu durumda olsanız ne yaparsınız? Öldürür müsünüz yoksa karınızı boşayıp Allah'a mı teslim edersiniz? İşin ucunda hapse girmek de var, yorumlarınızı bekliyorum...

• Öldürürüm, numusum herşeyden üstündür
    8% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Eşimi boşarım, onları Allah'a teslim ederim.
    92% (11)100% (3)93% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu şartlar altında Borayip Allah'a havale etmekden başka bir seçenek yok.Ama Allah'in cc. Kanunlarına göre zaten evli birinin zina yapmasının cezası belli recm. Insanların bu duruma gelmelerininde çok sebebi var dizileri görmüyormuyuz yengesiyle aşk yaşayandan tut evliyken aldatanlardan geçilmiyor diziler.Bunlar bilinçli yapılıyor toplumu bozmak için.Insanların bu duruma gelmelerinin büyük sebebi1.Allah korkusu yok denecek kadar azalmış2.Islami insanlar bir siyaset,futbol,yemek vs. Bildiği kadar bile ilgisi bilgisi yok Din insanların hayatına yön verir bunu ortadan kaldirirsaniz her kez nefsi arzularına göre yaşarsa toplum böyle bozulur

0|1
    0|0
    • Çok haklısın, zaten bende dizilerden esinlenerek sordum bu soruyu... Bu arada en iyi cevap +1

• Teşekkür ederim.Once insanları bu dizilerle gözlerinini butarz sahneleri görmeye alistiriyorlar. Normalleştiriyorlar sonra gerisi geliyor zaten.Ve aldatmalar ihanetler cinayetler...Iç içe yaşadığımız insanımız aynı toprağı paylaştığımiz bunu yapanlar ve yaşayanlar.

Kızlar Ne Diyor 8

• Sorumsuz erkeklerin namus konusunda bir anda sorumlu erkeğe dönmelerini anlamıyorum.Komik erkeklik bu değil halbuki.

2|1
    0|0
  • Ne öldürmesi ya böyle insanlık dışı şeylere bi de namus diyorlar ya yuh diyorum.

0|0
    0|0
  • ne öldürcem onuda hayatımı bitircem yaa ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • kimse kimsenin namususnun bekçisi değildir.olayda apaçık cevabı var.adam namusum diyo.namusunu nikahı altında koruduğunu var sayıyo ama arkasını döndüğünde kadın aldatıyo.namus insanın içindedir,vicdandır namus.insan ancak kendi namusunu korur gözetir.başkasına ait olamaz.ben olsam adamın yerinde çeker giderim boşarım.

0|0
    0|0
  • evet işin ucu sadece hapise girmek tek dert o zaten

0|0
    0|0
  • kadın azmış dark yetmez ona ..ama adamı öldürmesi saçma olmuş boşayıp allaha havaale etsetmiş..kocası içki içen her kadın aldatmasımı lazım ..kadın kuduruk

0|0
    0|0
  • valla iki apralin yüzünden neden 30sene hapis cezasu aliyolim ki Allah emanet ederdim belki bu dünyada huzurlu yasayabilirlerdi ama öbür dünyada RABBIMIn huzuruna nadil cikacaklar kendileri düsünsün bir Omür boyu ceza cekecekler

0|0
    0|0
  • allaha havale et boşa gitsin o* karıyıı öldürmek ne çare... kadın mutsuz olablr illa aldtması mı şart , ayrıl sende o zmn .. aldatmaya kim yprs ayapsın tahamülüm 0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eşek sudan gelene kadar döver öldürmezdim sonrada boşardım

1|0
    0|0
  • adamda yanlıs kadında yanlıs nıye kendımı yanlıs bıseyın yerıne koyayım kı ole adamlara bole kadınlar bole kadınlara ole adamlar...

1|0
    0|0
  • ne namus cinayeni ya adam karısını bakkalla basıyo boşanıyo geeri aynı evde yaşıyo 20 li yaşlarda iki de çocukları var

adam karısını basıyo karısını bastığına kan parası karşılığı satıyo

sen hangi memlekette yaşıyon

0|0
    0|0
  • Fotosunu çeker dava açar tazminat alırım :D

0|0
    0|0
  • İkisini öldürür yurt dışına kaçarım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...