Hamza Hamzaoğlu'nun Ne Kadar Vizyonsuz Bir Teknik Direktör Olduğunu Şimdi Anladınızmı?

Dursun Özbek:Hamzaya sezon başında iyi bir forvet alalım dedim ama kendisi alacağımız forvet Burak'ı üzmemeli dedi.
Hamza Melo'nun gitmesinin ısrarla istedi. Bende ondan daha iyisinmi bulacağız kalsın dedim kendisi bana Bilal ve Hamit bana yeter dedi.
Hadi Hamzaoğlu bunlarıda yalanlasana. Melo'nun gitmesini isteyip yerine Bilal'i layık gören Burak küsmesin diye forvet aldırmayan bir adam Galatasarayın teknik direktörü olamaz.
Hala Hamzaoğlunu savunan varmı?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Başkanınızda vizyonsuz. Yönetiminiz çok vasat.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vizyonsuz başkana yakışan bir hocaydı , akhisarda n gelen adamdan ne bekliyorsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dursunun her soyledigine inanmasan iyi edersin. Melo ve telles son gun gittiler hatirlatirim

0|0
    0|0
    • Benim kimseye inandığım yok bu sözleri sezon başında Hamzaoğluda açıkça söylemesede, birkaç açıklamasında araya sıkıştırmıştı özellikle Temmuz ayında Burak'la ilgili söylediklerini hepimiz biliyoruz.
      Sezon başında yönetime ve Hamzaya laf söylettirmeyenler Hamza gittikten sonra demedigini bırakmadılar
      Benim gözümde Hamzada aynıdır Dursunda aynıdır ikiside bu kulübün ağırlığını taşıyamacak olan adamlar.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne dursun özbek den başkan olur, ne de hamza dan teknik direktör.

0|0
    0|0
  • sanki türkiyede vizyonu olan teknik direktör varmış gibi konuşuyon

0|0
    0|0
  • Bence en büyük sorun dursun özbek. O kadar vasat bir yönetimi var ki bunu herkes görüyodur eminim

0|0
    0|0
  • Teknik direktör değil

0|0
    0|1
  • Hamzayı savunmak için demiyorum ama Meloda gitmeyi çok istiyor gibiydi sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...