İlerde çocuğunuz olunca adını ne koyardınız?

Şuan evli olanlar veya bekarlar farketmez ilerde çocuğunuz olunca adını ne koyardınız? kız veya erkek nasıl bir isim olmasını isterdiniz anlamı olan mı kulağa hoş gelen mi?

Güncellemeler:
soruyu biraz eksik yazmışım illa ilerde olacakların değil şuan hazırda olan çocuklarınızın isimlerinide yazabilirsiniz :=)

0|0
137

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Duru

0|0
    0|0
  • kulağa hoş geleni tercih ederim anlamı da güzel olsun ama ismiyle çağırırken anlam güzelliğine bakmıyoruz

0|0
    0|0
  • Ikisi önemli. Anlamı güzel olup sölemesi tuhaf veya zorsa bir anlamı yok sanki

0|0
    0|0
  • Gece veya inci olabilir

0|0
    0|0
    • gece kız ismimi erkek olsa ne olurdu

• gece-gündüz diye mi ? Kime söylesem herkes aynı şeyi söylüyor aa seni gece yaptıkları için mi gece koydular falan derler diyorlar ama ben seviyorum

• bari kız olursa ece erkek olursa cem cenk vs koy geceyede yakın :=)

• Kulaga hos gelen isimleri tercih ederim. "Anlam"lari uyduruk ve sacma buluyorum..

0|0
    0|0
  • Anlamı olan ve kulağa hoş gelen mesela kız olunca AHSEN erkek olunca OLCAY :D

0|0
    0|0
  • eliz koyucam kızımn adını

0|0
    0|0
  • Kızım olursa feza reyyan koyarım inşaallah

0|0
    0|0
    • çift isimli olunca insanların karakteri de çift oluyor diyorlar doğruluk payıda yüksek bir durum

• anlamı sonsuz cennet kapısı,ikisi birleşince güzel oluyor anlamı,ve çift isim koymak efendimizin sünnetidir,batıl inanç seninkisi..

• erkek olursa savaş olsun istiyorum ama anlamı ötü ya pfff olmayan çocuğun sıkıntısını çekiyoz

0|0
    0|0
  • benim bir oğluşum var erkek ismi miraç efe.kız olsaydı kesinlikle zeynep koyardım.

0|0
    0|0
  • Sade ve Türkçe bi isim koyardım. Söylemesi kolay olan bir isim.

0|0
    0|0
  • oğlumun adı halil kızmın adı hilal aralarında bır yas var zaten

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...