Ayrıldıgınız sevgılınız sureklı arkanızdan konşuyor ve msaj atıyor ne yaparsınız ?

ayrıldıgım sevgılım sureklı arkamdan konusuyormuş bunu gelıp bana soyluyor dıger ortak arkadaslarımız kotu bırsey demıyor aslında ama ayrıca sureklı mesaj atıyor sımdıye kadar hıc cevap atmadım ama bır mesaj atıp onu susturmak ıstıyorum atsam pışman olur muyum sızce ve ne yazmalıyımm ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bitmişse bitmiştir cevap verme.Vereceğin cevap ona yazma hakkı verecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ne gerek var ki.. sen vicdanen rahatsan.. eğer arkadaşlarında seni bilen kişilerse..adil olacaklardır..

0|0
    0|0
  • Sakın cevap verme umursama hiç

0|0
    0|0
  • Pismanlik konusunda ne hissettigin onemli susturmak icin yazdigin ne kadar etkiler orasida sikinti tabi

0|0
    0|0
  • Hiç cevap yazmamalısın bence,pişman olursun konuşma ilerler vs tartışırsınız boşuna yorma kendini,boşver kudursun.

0|0
    0|0
  • lütfen beni artık rahatsız etme... yaşadığımız herşey için teşekkürler ama bu iş bitti... hayatında hep mutlu ol

0|0
    0|0
  • En iyi cevap susmaktır :)

0|0
    0|0
  • nasıl ayrıldınız kötü mü iyi mi?

0|0
    0|0
  • muhatap olma hiç.öyle kız gibi dedikodu yapması da iyi değil.

0|0
    0|0
  • onu cinsiyetinden aforoz ederdim :D

0|0
    0|0
  • ayıp etmiş.. gidip vur:-)

0|0
    0|0
  • öyle bişey yapsa geri dönerim o na onuda yapmıyor k..ltak :D

0|0
    0|0
  • Sizle tekrar iletişim kurmak için böyle yapıyor olabilir. Siz sinirlenicek, mesaj atıcaksınız ve oda kendini savunurken tekrar sizinle bağlarını kurucak. Nasıl isterseniz öyle yapın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yüz göz olup seviyeyi düşürürsen sen batarsın hiçç cevap verme kudurur kudurur susar

0|0
    0|0
Yükleniyor...