Yarın erzak alışverişine çıkacam ne almalıyım ?

haftalık erzak alışverışine cıkıyorum yarın ama ne almalıyım 60.70. tlının uzunreni gecmıyoruz yanlız eve geldıgımızde ortada hıcbırsey yok eşim bıraz cımrı bıde kredı kartından alıs verıs yapıyo yıllardır boyle pazardan alış verıs yapsam yıne ortaya bısey gelır ne almalıyım kahvaltı meyve sebze vs vs akıl verın

Güncellemeler:
k.tozu

putra seker

yumurta

yogurt

vanılya

sut

un

nısanta

kokao

krem santı

punedeng

margarın

bunalrı almayı dusnuyorum ewde pasta borek yapmak ıcın valla eşim 2 bın tl maaş alıyo 1 aydır tupum yok 60 tl ye ne alsam derdın deyım 2 cocuk var ve sosyal haytım yok gezdırmesı tozdurması hıcbırsey yk ayda 100 tl verıyo ıhtyaclarımı almaya calsıyorum oda yetmıyo bı etek 50 tl kazak 20 ee bas ortusu 20 ayak kabısı cantası bılemm nesı ona bıle yetmıyo bıktım artık:((

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Soğan patates makarna pirinç şehriye patlıcan kabak ıspanak tavuk biraz peynir zeytin bunlar bir hafta gayet iyi gider ve 70 tlyi de geçmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• brokoli al esine yedir belki icinde orman cikinca akli basina gelir, cimri herif..

1|0
    0|0
  • tavuk makarna sebze biraz kahvaltılık afiyet olsun hayırlı olsun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sebze yemeklerini seviyorsanız onlara ağırlık ver biraz bence . karnıbahar ıspanak pırasa vs . bide bol yeşillik . genelde yemeklik türlere ağırlık ver .

1|0
    0|0
  • Soğan, patates, pirinç yada bulgur ve makarna Bunlar ana yemeğin yanında gerekenler. Artık ana Yemek istegide sana kalmış. Turşu alırsan uzun bir süre yersiniz. Yumurtaylada cok sey yapa bilirsin

0|0
    0|0
  • Et al biraz yada tavuk, pirinç , şeker , yağ ,meyve ve sebzeleri unutma canım birazda kahvaltılık alırsın zaten 60 tl biter ;)

0|0
    0|0
  • vah vah kocandan zam yapsın yetmiyo de bir 10 lirada olsa koparmaya bak

0|0
    0|0
    • vermıyo canım yemınle vermıyo dısarıya gelınce var eve gelınce yok zaten elınde sonunda ayrılcam

• yok bence ayrılma şöyle yapabilirsin boncuk işlerinden para kazanan çok kişi var evde otururken örüyosun yapıyosun para kazanıyosun bence bide onu dene

• bakliyat ve sebzeye yığıl

0|0
    0|0
  • 50 tlye etek alma sende git 15 liraya al hemde 2 tane al olmaz mı

1|0
    0|0
    • yokkı yaşadıgım yer zten pahalı

• kız ne markası:D pazardan alıyorum

• pazardan 50tlye mi oha o nasıl bir pazar aman bizim burdaki pazarlarda en fazl 20 falan çok pahalıymış bence

• ihtiyaçları al derim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...