Galatasaray için lig bitti mi?

denızlıde deva olmadı slanıma sızde kım sampıyon olur gs kacıncı olur?

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• Başkan, parasızlık, isteksiz oyuncular ve puan farkı göz ônünde olunca bitti gibi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray için şampiyonluk oldukça küçük bir ihtimal.
    19 maç kaldı. Kalan bu 19 maçın tamamını kazansa bile ancak 83 puan toplayabilir ki 83 puanla bile şampiyon olamayabilir. 83 Puan şampiyonluk için ucu ucuna yeterli.

tr.wikipedia.org/.../S%C3%BCper_Lig_%C5%9Fampiyonlar%C4%B1_listesi

Tek bir takım olsa yine umut var derdim ama şampiyonluk adayı diğer 2 takıma baktığımızda bir değil 2 rakip birden koptu.

Bu oyunla nasıl olacak size bırakıyorum. Galatasaray'ın çok ciddi sorunları var ve şampiyonluk şu an için oldukça uzak bir noktada. Formsuz takım, yönetimsel sorunlar, maddi konular ve eksiklikleri düşünüce ben ilk ikiye bile giremeyeceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya belki artık çok zor ama sonuç olarak bu Galatasaray :) Ve biz sürekli olmaz denileni yapıyoruz. :) Geçen sezon da iyi değildik ama sonuç ortada :) Bizim hala şansımız var fakat yani biz olmazsak Beşiktaş şampiyon olur diyorum :) Yani bence :)

0|0
    1|0
  • geçen sene de buna yakın gitmiştik ama sonuç ortada

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Tek gerçekçi hedef en azından 3. lüğü kurtarmak olacaktır

0|0
    0|0
  • bjk şampiyon

0|1
    0|0
  • şampiyon olmasak ne olur ki zaten şöyle son 20 seneye bak 17 tanesi gs fb dir yani çok önemli bir mevzu değil bence bir senede olmiver nolacak mühim olan sahada futbolcuların güzel oyun sergilemesi herkes para verip maça geliyo ama hiçbirşey seyredemiyor bu olmaz işte

0|0
    0|0
  • Şimdi yolu nasıl gideceğine bağlı eğer sen yola kulüstür forvetlerle gitmeye devam edersen yine geride kalırsın ama iyi forvetlerle yola devam edersen Şampiyonda olursun hatta Uefa Kupasını alabilirsin.
    2. Yarıdaki önemli maçların çoğunu Arenada oynayacağız Bjk ve Feneri Arenada yine füzelere boğarız, ve bu iki takım birbirleriylede oynayacaklar.
    Benim için puan farkı 4 ya da 5 bu farkıda kapatabiliriz.

0|0
    0|1
  • bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum
    1) Dursun Özbek
    2) Umut Bulut
    3) Burak Yılmaz
    bonus: Mustafa Denizli (üzülerek söylüyorum ki)
    bunlar gitmedikçe şampiyonluğu unutun derim.

0|0
    0|0
  • Denizliyi getirmek hataydi en basinda

0|0
    0|0
  • Daha sezon bitmedi

0|0
    0|0
  • Evet bana göre bitti. Galatasaray toparlanamaz bu saatten sonra bence.. Pek ümidim yok gibi

0|0
    0|0
  • Galatasaray 3. Olursa dua etsin.

0|0
    0|0
  • Galatasaray denen takım öyle bir takım değil.. Ligin en ktü futboluyla şampiyon oldukları yıllar var

0|0
    0|0
  • devre arası iyi transfer yapılırsa şampiyon olabiliriz geçen sene de berbattık sonradan topladık

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki de devre arası 3 tane sağlam oyuncu ile liğin geri tozunu alıcaz inşallah

0|0
    0|0
  • umuyorumki beşiktaş. çünkü canavar gibi top oynuyor adamlar. ilahi adalet işe el atmalı

0|0
    0|0
  • dursun içinde başkanlık bitecek

0|0
    0|0
  • bitti tükendi galatasaray

0|0
    0|0
  • bitmedi

0|0
    0|0
  • Diğerlerinin Galatasarayın bittiğini düşünmesi herzaman Galatasarayın lehine olmuştur. Çünkü Galatasaray için bitiş son düdükle olur ancak.

0|0
    1|1
  • Galatasaray bitti demeden bitmezz

0|0
    1|1
  • Akhisarla yarışıp 4. olur

1|1
    0|0
Yükleniyor...