Allahın belası passoligden anlayan birisi varsa yardım edebilirmi?

passoligde üyeliğimi tamamlayamadım eski telefon numaram olduğu için kayıt olamıyorum. bilgiyi güncellemem lazım içine ettiğim müşteri temsilcisine bağlanamıyorum 16 kez aradım napmam gerektiğini bilen varsa yardım etsn sinirden ölcem.
internet veya tel. le yapabilceklerimi merak edyrm

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Yav bırak, komple ligin ebesine atladılar o zımbırtıyla. Akp'nin futboldaki tezahüratlara bile karışmak için uydurtuğu, birilerini zengin etmenin derdindeki saçma sapan bir sistem.

Millet maça gitmiyor passolig yüzünden. Utanmadan bir de ligin kalitesi, marka değerinden bahsederler. Düşün, izleyiciyi tribünden uzaklaştıran sistemler uygulayan über zeka bir federasyon var.

0|0
    1|0
    • ya kesinlikle maça gidicem şu he anlattığım olayla tam 6 aydır uğraşıyorum istanbula gidip bayilerdende yapma şansım yok çıldırttılar.
      takımımı desteklemek gitmek istemek amacı he saçma şeylerle neler yapıyorlar.
      neymiş stadyuma girişlerde yakıcı tehlikeli aletler önleemeliymiş. tedbirler böyle alınıyor ama

• Yav bırak, atan gene atıyor. Herşeyi yasakçılıkla çözdük sanıyorlar. Girişde adam gibi tedbir alıp takımlara ağır cezalar versen kimse müsaade etmez, ben Beşiktaş taraftarıyım, taraftar sahada yanıcı şeyler attığında klübe basacaksın 5 ay seyircisiz oynama cezasını, girişte ciddi önlem alacaksın, o zaman nah atar taraftar.

Bizzat klüpler meselenin üstüne gider. Müsaade etmez, taraftarı bilinçlendirmek için uğraşır.

Ama ne yapıyorlar, kolaycılıkla milleti bir bankaya müşteri olmaya zorlayıp para kazanmayı amaçlıyorlar.

• Yapman gereken tek şey kartı kırıp Aktifbankla tüm bağlantını koparmak #EBileteHAYIR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...