Sizce Galatasaray'ın bu sezon şampiyonluk şansı yüzde kaç?

Lider Beşiktaş'ın 9 puan gerisinde fakat bir sıçrama yapıp zirve yarışına yeniden katılamaz mı?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Şu kadroyla zor takviye şart. Galatasaray her maçına 10 kişi çıkıyor. Takımda forvet diye bir şey yok. Sezonun başında hamza bey adam akıllı forvet alsaydı her şey farklı olabilirdi. Mustafa hoca ne yapacağını bilir. Devre arasında illaki transfer yapacak. Melo ayarında bir oyuncu kesinlikle şart. Sadece futbol olarak değil ayrıca psikolojik olarakta kuşların Melodan nasıl korktuğunu biliyoruz. Futbolda ne olacağı belli olmaz. Bazıları şimdiki puan durumuna bakıp erken şampiyonluk kutlaması yapmasınlar sonra hevesleri kaçar. Krallarda tökezler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanın hayallerinin olmasi güzel bir şey 😄

0|0
    0|0
    • Dimi siz iyi bilirsiniz o hayalleri ben lise hayatım boyunca 3 GS şampiyonluğu gördüm sen 18 yaşında doğduğundan bu yana 2 Beşiktaş şampiyonluğu gördün zaten biri 2003 biri 2009 kaç yaşındaydın sen biliyorsun. Her türlü kupada ve ikili rekabette sizden üstünüz sizin hayalleriniz bizim gerçeklerimiz asla bize yetişemeyeceksiniz Beşiktaş artık küçük bir takım kabul edin bunu

• Arkadaşım biz hayal kurmuyoruz ben yenilmekten korksam Beşiktaş'lı olmazdım zaten. İyi günde kötü günde Beşiktaş'lıyım ben. Yıldız sayısına göre takım tutmuyorum, Şerefi için tutuyorum. Yani 3. Olmuş, 5. Olmuş benim için hiç önemli değil. Ayrıca ben Beşiktaş dedim mi demedim bile. Ama şu durumda gsnin şampiyonluk zor diyorum. Hem sende diyorsun zaten ben doğduğumdan beri benim takımım 2 kere şampiyonluk görmüş. Biri çocukluk, diğeri hayal mayal. Sence bu kişi iyi gün taraftarı olabilir mi? Bizim müzemiz de haram kupa yok sizin Müzeniz de helal kupa yok. Fark bu işte ne yapayım ben şimdi öyle şampiyonluğu? Benim takımım o şekilde şampiyon olsa ben bayrak asmaya utanırdım. Ki Benim gözümde bu ülkenin en büyük takımıdır Beşiktaş. Özellikle bu sezon başarısı inkar edilecek gibi değil komik olmayın her şey ortada. Şerefimizle oynayıp hakkkımızla kazanıyoruz tebrik edeceğinize şu yaptığınız ayıp. @35İzmirlii35

Erkekler Ne Diyor 19

• Nasıl bir sıçrama gerekli bilmiyorum ama bu yardımcı olabilir

ecx.images-amazon.com/.../..._BO1,204,203,200_.jpg

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe Şampiyon olacak seneyede beşiktaşı yapacaklar demedi demeyin ya da bu sene bjk stadı yapıldı diye bjk yaparlar sneeyede fenerbahçeyi yaparlar ben fenerbahçeliyim bu sene olmasını isterim fakat sizin bildiğiniz gibi değil artık futbol, futbol türkiyede artık parasal oyun üzerine kuruldu geçen sene gs 980 trilyon borcu var diye şampiyon yaptılar kaleci ferhatlar devreye girdi bu sene hiçbirşey devreye giremez ne parası kaldı nede başkanı iyi 990 trilyona yükseldi UEFA da bu yüzden devreye girdi mali fair için ve gs son 2-3 yılın geçmiş senelerki en iyi yükselişiydi doğruya doğru geçen seneyi saymıyorum. ama bu yıl ve sonraki yıllar gs hiç iç açıcı değil o borcu nası indirecekler bilemiyorumda her sene şampiyonda olamaz kadro bitik. görüşüm bu hepsi doğrular acıtmasın gsli varsa

0|0
    0|0
  • -40..

0|1
    0|0
  • %2,5 bence :))

0|0
    0|0
  • "eğer takımında umut varsa aslında hiç bir zaman umudun yoktur." yüzde mi istiyorsun? %50 bjk, %45 fb %4 gs. %1 lig bitmez ;)

0|0
    0|0
  • Transfer yaparsak ; %40 - bjk %30 - fb %30
    Transfer yapmazsak ; %20 - bjk %40 - fb %40

0|1
    0|0
  • Sampiyon olması icin transfer yapması gerek ki şu an transfer yapamaz gs cok borcu var ve uefa gsyi izliyor bu sezon boyle gider yani

0|0
    0|0
  • Her şey olablir

0|0
    0|0
  • %7 felan

0|0
    0|0
  • Katılamaz bence bu haftada Akhisara yenilirse şaşırmam

0|0
    0|0
  • Belli olmaz henüz

0|0
    0|0
  • Kolay kolay şampiyon olamaz bu sezon şampiyon #BeşiktAŞK

0|0
    0|0
    • Beşiktaş hiç bir şey olamaz

• Namağlup ikinciliğimiz var ama bunun bir önemi var mı öyle oldu diye 5 şampiyonluk mu sayıldı. Sadece şampiyonluk değil Türkiye Kupası süper kupa avrupa başarıları ve ikili rekabettede öndeyiz en çok farkıda sizi yenerek biz attık bir tanecik elle tutulur üstünlüğünüz yok biz 8. bitiririz ertesi sene şampiyon oluruz çünkü biz büyük takımız anladın mı Beşiktaş rakibimiz olamayacak kadar geride

• @35İzmirlii35 Hah hah hah. Polemiğe girmeyeceğim. Fanatik çocuk.

• Lig çok uzun bir maraton bekleyip göreceğiz

0|0
    0|0
  • %10 filan

0|0
    0|0
  • %47 :))

0|0
    0|0
    • %47 biraz fazla değil mi liderden 9, ikinciden 8, üçüncüden 2 puan geride olan bir takım için?

• Ya futbol işte bir cok iyiler bide cok kotuler. bir bize bak Trabzonspora ilk 2 mac cok iyiydik. Gerisi belli

• o da doğru. top yuvarlaktır sonuçta ne olacağı belli olmuyor pek :)

• %4...

0|0
    0|0
  • yüzde 10

0|0
    0|0
  • öyle bir ihtimal yok.

0|0
    0|0
  • şampiyon olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Devre arası transfer politikalarına bağlı. Cepte para varsa yaparlar elbet birşey oranlar degisir

0|0
    0|0
Yükleniyor...