Otobüste gördüğüm kız

beşiktaşdan binip mecidiyeköye giderken otobüs tıklım tıklım idi..bi kumrsl bayan girdi. yanımda durdu ama çok güzeldi çok güzel gülümsüyordu mecidiyeköyde indi biraz takip ettim sonra yönünü değiştirdi farketti mi bilmiyorum ama gitti ya ve ben arkasından gidemedim secaretim yok ya şuan çok pişmanım en azından kartımı verirdim diyordum.sorum erkeklere siz olsaydınız ne yapardınız ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ah o 30 lar yokmu Güzel kızlar var hep o otobüste :D Kadir kirişci diye zannedilip foto çekilmiştim

haha :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence takip etmemen en iyi olmuş kız belki kötü olacaktı senin niyetini farklı yorumlayacaktı rahatsız olacaktı boşver en iyisi

0|0
    0|0
  • Ben karşılıklı bakıştıgım erkeğin gelip nomu falan istememesineçok gıcık olurum. bence gidip konuşmalıydın eğer o sana ters cevapta werse için rahat olurdu en azından! Erkeksin ya git konuş kızlar daha cesaretli sizden.

0|0
    0|0
  • o değil de hatun niye gülüyordu kendi kendine?

0|0
    0|0
    • ben baktım diye gülümsedi

• seni tebrik ediyorum arkadaşım bide sana gülmüş, ben olsam peşni bırakmazdım. Ki ben kız basıma bile dışarda gördüğüm birini ne yapıp edip buluyorum netten. :)

• belki o kız sen olabilirsin:D

• bir daha göremeyecek insan için fikir alma bence :)

0|0
    0|0
    • o kız gözümün önünden gitmiyor :) internet ne kadar iyi değil mi cesaretin var burda herşeyi yaz ciz..ama gel kızı durdurda konuş bakalım :)

• pişman olmamak için cesaretini toplayıp konuşacaktın. bir şey kaybetmezdin, ama şimdi kaybetmiş oldun :)

• kacirmissin kizi :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben olsam yerinde madem hoşuma gitti söylemeyip pişman olmaktansa söyleyip terslenmeyi kabul ederdim.En azından ya kabul ederdi yada red ederdi

0|0
    0|0
  • keşke gittiği yeri mekanı takip ederek öğrensydin sonra ona göre bi plan yapıp karşılaşmış havası verip diyalog kurardın onunla.

0|0
    0|0
  • beğendin ise adam gibi iki dakika görüşebilir miyiz kusura bakmayın dersin anlatırsın ya merro ya herro

0|0
    0|0
  • çok etkilendiysem peşinden gidip konuşmayı denerdim ama uygun bir dille seviyeli şekilde kibarca

0|0
    0|0
  • her gördüğümden hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...