Kapat

Uyuyacağınız o da sıcak mı yoksa soğuk mu olmalı?

Sıcak bir oda da uyuyamıyorum. Benim odamın kaloriferi her zaman kapalıdır. Eğer oda sıcaklığı 20 derecenin üzerindeyse pencereyi açar öyle yatarım. Bu bazen sorun olabiliyor ( benim açımdan değil). Siz de durum nedir. Yoksa bende mi arıza var? yok yok kesin var bir şeyler...

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• vücut sıcaklıgı idael ne cok sıcak ne de soğuk ama uyumadan önce camı acar odayı havalandırırım

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Sıcak odada yatmam asla .Yorganın altında büzüşüp uyumak daha zevkli :)

1|2
    0|0
  • soğuk odada asla uyuyamam...

0|1
    0|0
    • şu an o kadar bayandan bir tek sen yazmışsın soğuk odada yatamam diye :)

• :)) ev cok sıcak.. dısarı cıktgmda kötü hissediorm katkat cıkıorm .. ideali 18 23 derece arası aslnda . fazlası zarar ama alsıkanlk işte sıcacık olucak ev:))

• Havalandırılmış olmalı, yatak ise sıcak. Ne havasız yerde, ne soğuk yatakta uyuyabilirim.

0|0
    0|0
  • Soğuk her zaman sıcaktan iyidir.Kat kat örtünürsün ısınırsın ama sıcak olunca çırılçıplak yatsan bile sıcak yani soğuyamıyon bi türlü :D

0|0
    0|0
  • ne çok sıcak ne çok soğuk

0|0
    0|0
  • buz gibi olmamak kaydıyla evet soğuk daha güzel

0|0
    0|0
  • Soğuk..

Yorganın içine kıvrılayım böyle..

0|1
    0|0
  • bende sıcak bir oda da uyuyamam, buz gibi de değil ama, serin olmalı.

0|0
    0|0
  • soğuk olmalı sıcak olunca bunalıyor insan

0|0
    0|0
  • yatıcağın oda soğuk olacak arkadaş. şöyle girceksin yorganına sarılarak uyuyacaksın :))

0|0
    0|0
  • Ne sıcak ne soğuk tam arası olmalı. 18-22 'C uygundur. :)

0|0
    0|0
  • Soğukta da güzel uyunabiliyor. ne sıcak ne soğuk ortasi idealdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 18 derece civarlarının tavsiye edildiğini biliyorum. maksimum 22 diyorlar. yani seninki tam ortasına düşüyor, ideale yakın aslında

1|0
    0|0
  • Bende asla uyuyamam ev zaten kaloriferi yakmadanda sıcak oluyo alt ve üst komşu açıyolar sağolsunlar bi ara odada kaloriferi sökmeyi düşündüm okadar sevmem sıcağı :)

0|0
    0|0
  • oda sıcaklığında olsun yeter fazla sıcakta uyunmaz ya da fazla soğukta tabii bu senin kilo durumuna da bağlı,normalden fazla kilon varsa normal oda sıcaklığında bile terleyip uyuyamaman normal olurdur.

0|0
    0|0
  • uykum geldimi sıcak soğuk tanımam :)

0|0
    0|0
  • Fark etmez bana ya

0|0
    0|0
  • sıcağı bütünüyle sevmiyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...