Beni sevip sevmediğini nasıl anlarım?

Bi kız var sevdiğim birisi tanıştım konuştuk biraz ama ona çok yakın bi arkadaşı var erkek baya yakınlar tahmim edemeyeceğiniz kadar yakın. Kızla güzel bi şekılde tanıştık ama sonrası pek gelmedi kesişmeler falankızı tek yakalayamadığım için konuşamadım devamı gelmedi yani sizce ne yapmalıyım? Kızla o yakın arkadaşının birbirinden hoşlanmasndan korkuyorum..

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bu kız biraz bana benziyo:D biraz değil baya benziyo hatta benimde bi erkek arkadasım var cok yakınız sevdiğim kişiylede aynı sekilde tanıstık bilemiyorum belkide beni tek göremediği için oda soyleyemiyo olabilir . herneyse bence hiç oyledüşünme ilk fırsatta git kızla konus güzel bi ilişki olabilir bence :))

0|1
    0|0
    • Fırsat kovalamaktan yoruldum 1hatta 2 ayı aşkındır arıyorum yok arkadaş tek olmuyo o yanndakı arkadaşi bana *bneliğine kızı yalnız brakmyo çockla knştm öncden arkamdn bişiler demiş çagırdım konuştum o sırada bana bacımdn öte falan dedi ama ben konuşmim diye kızın dibinden ayrılmıyor napacağımı bilemyrm

• merak ettim

• Senn yaşın kaç

Kızlar Ne Diyor 2

• Emin olmadan duygularını açma sakın

0|1
    0|0
    • Aynen senn gbi düşünüyorum

• Eğer gerçkten bu kadr yakınlrsa bi ihtmal çocuk ona teklf edeblr.Bu yzden bence elni çabuk tut.O çocuğun yanında konuş ne olcakki.,Aşk bu beklmeye gelmez.Adamı süründürür valla

1|0
    0|0
    • Haklısın da çocukla daha evvel konuşmuştum ilk sıralar arkamdan bikaç bişimi ne demiş çagırdım konuştum o sırada bana o benim bacımdan öte falan dedi ama bana acaip gıcık oluyo o yüzdnde ben konuşmim diye kızın dibinden ayrılmıyor

• Ya şimdi bu orda bana bişi dese araya girse falan sahalarda görmek istemediğimiz hareketlerle karşılaşıp olacağı varsada olmama gibi bi durum ortaya çıkabilir

• Öteki türlüde sakız gbi yapıştığı için konuşamıcan.O zman bşka yolunu bulmak lazım.Facden falan eklyp konuş o zman

Erkekler Ne Diyor 1

• kesin onlar hoşlanıyordur çook yakınlarsa hoşlanıyorlardır.

0|1
    0|0
    • Cok yakınlar cocukla bi ara konuştum bana o benim bacımdan öte falan dedi ama bana sanki kızdan hoşlanyoda söleyemiyo gbi gelyo

• hoşlanıyordur evet. hayırlısı başka kızlar var sonuçta hayat devam ediyor.

Yükleniyor...