Sizce Hep ilk adımı atan erkeklermi ollmalı ?

Merhaba siz sorum şu benim hoşlandığım biri var ve ben bunu facebooktan ekledim yazmasını bekledim ama yazmadı 2 hafta sonra ben yazdım öyle konusmaya basladık ama nerdeyse hep ben ilk yazıyordum oda arada yazıyordu her neyse numarasını verdi ordaan da konuşmaya başladık hep ben atıyorum mesaj o cok nadir ilk mesajı atıyor ben atmaynca atmıyor diyebilirim de ama ben onla konuşmak icin cıldırıyordum dershanede falanda sürekli bana bakıyormus ve gecen gün beni kıskandğını da farkettm. ilk mesaj atma konusuna da gelince ha sen ha ben diyor sizce ne yapmalıyım ? onun yazmasını mı bekliyim :/

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Başlığı görünce aklıma üniversiteye hazırlanırkem bize üni. De kızlar teklif ediyolar dedilerdi ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bence bekle :) şımartma

0|0
    0|0
  • bekleme bence yaz gitsin. çok ve boş bekleyebilirsin aksi halde

0|0
    0|0
    • peki kötü dşünürmü ki ?

• bence düşünmez ama bilemeyiz. zaten anlarsın eğer bundan dolayı niyeti bozarsa da işin olmaz zaten onu da erkenden teşhis etmiş olursun

• zaten bana ha sen atmıssın ha ben bunun lafınıda yapma diyor ama bigün cok iyiken diğer günler değiişiyor cözemiyorum

• sen ondan hoşlanıyorsun o senden hoşlanmıyor bu kadar basit

0|0
    0|0
  • senin için demiyorum da, gerizekalı gibi davranmayın yeter, biz ilk adımı da son adımı da atarız

0|0
    0|0
    • bekliyim mi demek oluyo bu :/

• işte o zor soru :-) buna vereceğim cevaba benim de inanıp aynısını kendim yapabilmem gerek çünkü :-)) ablacıklarına sor sen :-))

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence alakası yok.Tamam sen ışık verirsina ama o seviyosa devamnı getirir.

0|0
    0|0
    • ama sorunda bu yeni bir aşka hazır değil onu bir şekilde yeni bir ilşkiye hazırlamam gerekiyor ondan beni sevmesini bekleyemem ki

• Benimde tek aklıma gelen bir süre mesaj aıp kendime alıştırmam gerektiği ...

• Bu aşamada yapman gereken tek şey bu

• yaz gitsin bacım düşünmekle olmaz .

0|0
    0|0
    • hata yapmıs olmam dmi

• buarada tesekkür ederim :) yardımın icin

• Rica ederim :)

• onun yazamsını bekle

0|0
    0|0
  • o atsın ilk adımı

0|0