Sitede psikolog var mı?

Bipolar bozuklukla ilgili görüş almak istiyorum, ilaçları bırakmıştım yine bir garip hissediyorum kendimi :/

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolog değilim ama ömrüm pskiloglarda geçti önce sakin olucan kendi psikoloğun kendin ol

1|0
    0|0
    • Deniyorum

• Açık havaya çık derin derin nefes al ver içinden 500 e kadarda say iyi gelir

• Etki etmiyo :/

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bipolar olabilirim, hala şüpheleniyorlar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bak o hastalık ilaçsız olmaz, senin psikolog dediklerin bipolar hastalarına lityumlu ilaç verildiğini bile bilmezler, yani sana psikolog değil psikiyatr lazım, hastasınız tamam da az okuyun öğrenin bunları, tedaviniz için müthiş olumlu sonuçlar alırsınız, tedavinizi de paranız varsa iyi birinden alın ve direktifleri hariç tedaviyi kendiniz sonlandırmayın. Az umut az inanç ulan* Tşklr.

1|0
    0|0
  • Bipolar bozukluk genellikle ergenlik döneminde veya erişkinlik döneminin başında başlar ve hayat boyu sorun olmaya devam edebilir. Erkek ve kadınlarda bu bozukluk eşit oranda görülür ve ırk, eğitim, meslek veya gelir düzeyi sebebiyle farklılık göstermez.
    Bipolar bozukluk, şeker veya kâlb hastalığı gibi tıbbî bir hastalıktır ve kişinin beynini, dolayısıyla da duygudurumunu etkilemektedir. Bu rahatsızlığa sâhip olmak kimsenin suçu veya hatası değildir. Unutulmamalıdır ki “kimse isteyerek hasta olmaz”.
    #Selametle.

0|0
    0|0
    • Bunları biliyorum sadece uzman görüşü almak istedim ilaç şart mı yine doktoramı gitmek gerek gibi vs.

• Ne yazikki şart şizofren başlangıcıdır Dr görmeli ve ilaç kullanilmali

• psikiyatri yardımcı olabilir size periscope de görmüştüm ama orada da geyik var sanırım siz devlet hastanesine yarına randevu alınız merkezi randevu sisteminden..

1|0
    0|0
    • cok rahatsız hıssedıyorsunuz en dusuk dozaj ılac selectra var rahatlatır ama sabah almanız gerek azcık uyku yapar uc haftaya bunyenız alısır ama doktorada cıksanız en kucugunden baslayın kullanınız 2 sene olsun temız olsun sonucta erkek degılsınzı pek etkılenmeszınız bayansınız sorun olmaz yani su var yuksek dozaj cok carpar anlıyorum sızı az cok yardımcı olmak ısterıdm gozlerınıze baktım uzuldum...

• Teşekkür ederim

• rica ederim tatlım

• Armatör bile var sen ne diyorsun

1|0
    0|0
  • psikolog ve spor seçeneği ilginç :)

0|0
    0|0
  • Açılın ben doktorum :)

0|0
    0|0
  • Psikoloji öğrencisiyim

0|0
    0|0
    • Fikrin ne bu konuda. şu an çok kötüyüm atak geçiricem diye korkuda var

• Biliyorum sadece fikir almak istiyorum, ilaçsız yürümezmi bu iş tekrarmı baslamalıyım tedaviye gibi

• bırakma ilaçları o kadar kötü bir durum değil ilaç kullanımı

• buyur

0|0
    0|0
  • olmamı çok :D

0|0
    0|0
    • Hani :/

• ya yazarlar hatta yazmısşlar bile baksna yardımcı olan çok

Kızlar Ne Diyor 6

• Cefası da benim sefasıda benim kime ne Galatasaray 💛❤

0|1
    1|0
    • Kusura bakma canım mobil giriyorum alttaki soru kaymış ya senin soru için cevap verim. Olumsuz düşünceler sizi korkutuyor. Iradenizle bunun üstesinden gelebilirsiniz. Sosyal çevre edinin ve kendinize uğraş bulun.

• Sorun değil dalga geçtin sandıgım için eksiledm

• Bak öncelikle bu düşünce bozukluğu bir hastalık atlatabilmek senin elinde kısa süreli değil uzun süren aktiviteler lazım. Spor yap ciddiyim bunun yanında arkadaş ortamlarında bulun. Eve hapis kalırsam daha kötü olur. Güzel havalarda gezmeye çıkmayı tavsiye ederim.

• Bana da depresyon teşhisi konuldu ve ilaç vercekti almadım, ilaçlar gerçekten rahatlatıyor mu?

0|0
    0|0
    • İlaç varken bir kere atak geçirdim ama yoruldum kullanmaktan

• Evet varmıymış yaa varsa bir banada ulassn

0|2
    0|0
  • Her türlü dert dinlenir.

Bir nevi psikolog sayılırız.

İlaç konusundan anlamam.

0|0
    0|1
  • benimde pisikologum bozuk bana biri yardım etsin olmaz mı :(