Toplu taşıma aracındasınız ve yanınızda...

Toplu taşıma aracındasınız aşırı derecede yorgunsunuz ve araç çok kalabalık. Tam dibinizde bi kişi feci derece ter kokuyor, mevsim yaz. Araç kalabalık ve oturduğunuz yerden kalkmak istemiyorsunuz çünkü yorgunsunuz. Ne yapardınız?

NOT : Geçen yaz şahit olduğum bir kavgadan yola çıkarak sordum soruyu. Bir bayan bir erkeğe karşı çok kırıcı konuştu ve ben üzüldüm açıkcası. O insanın ne durumda olduğunu bilmiyoruz ve bu şartlar altında olsa bile onu aşağılamaya hakkı yoktu. Ben olsam kırmadan ortamdan uzaklaşırdım..

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Saygısız insan çok fazla malesef

terlemek hiç bir insanın elinde değil

hemde bazı insanların hormonları yüzünden hemen terleyip kokabiliyor

buda tabiki dışarıyı rahatsız ediyor

öyle birşey olduğunda zaten yorgun olan insan o kokuyu bence hissetmez

nasıl aldı onuda anlamadım doğrusu :S

1|0
    0|0
    • Adamla kavga etti resmen çık git burdan dedi psikopat mı ne :)

• Yuh kadın pek lanet miş şirret cazı :)

• Öyleydi :)

Erkekler Ne Diyor 11

• İdare ederdim. Bende benzer bir durumu yaşadım, kışın nefes verme hızıma takan tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş bir çiftle uğraşmak zorunda kaldım, sakin bir insanım ama köpürmeme ramak kalmıştı.

1|0
    0|0
  • hic basima gelmedi sanirim bende kalkip gidenler gurubundan olurdum

1|0
    0|0
  • Camı açarmısınız biraz havasız ya daçok sıcak oldu diyebilrim mesela .

1|0
    0|0
  • Düşüncene katılıyorum. Neticede mevsim yaz ve bu gibi insani haller o kalabalıkta kontrol edilemez.

1|0
    0|0
  • içimden küfrederek kalkar giderim

1|0
    0|0
  • başımı öne eğer o çileye katlanırdım :)

1|0
    0|0
  • kesinlikle kırmazdım yaşlı varsa yer verirdim

1|0
    0|0
  • eve yuruyerek gidecegimi bilsem o kokuyu cekmezdim

1|0
    0|0
  • kalkarım ben. kokulara karşı hassasiyetim var.

1|0
    0|0
    • Ben de dayanamam pek ama öyle kırması hoş değildi :)

• evet ama hiçbir şey söylememekte iyi değil. nazik bir dille söylenmeli bence çünkü çoğu insan kendisinin rahatsız edici şekilde koktuğunun farkında değil cidden

• O da olabilir :) Ama o kalabalıkta hangi dille olursa olsun insan kırılır bence.

• yani belli etmeden uzaklaşmak en iyisi sister :)

1|0
    0|0
  • kimse terli kokmayı istemez her dakka banyo fırsatını bulamaz insan.doğal olarak pencereler acık olduğu için ter kokusunun yayılması kolaylasır

1|0
    0|0
    • Metrodaydık pencere açık değildi :) Bence de kimse istemez o şekilde kırmak gerekmez uzaklaşmak yeterli :)

Kızlar Ne Diyor 3

• kimsenin terde koksa birine laf etme gibi bi hakkı yok beğenmiyorsa kullanmasın toplu taşımayı. :) yada dediğin gibi kırmadan uzaklaşsın

1|0
    0|0
    • Kadın çok hakaret etti bütün metro kadına sus artık demesine rağmen adama çık git falan dedi :)

• Kalabalık saatlerde yolculuk edince çok kavgaya rastlıyorum :D tabi tekmeli yumruklu bıçaklı da oluyo ama korkuyorum çoğu zaman :D gerekli lafları yedi kadın bana gerek kalmadı :D

• :D iyiymişşş

• Çantadan parfümü çıkartım burnumun kenarına ve altına sürüyorum:)

1|0
    0|0
  • Parfumumu alir gizlice mendile sikar hastaymis gibi burnumu kapatirdim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...