Gs devre arası transfer politikası?

Gs de görünen o ki devre arası ciddi transferler şart. Ben John terry ve Alexandre Pato nun ve defansif bir orta saha alınmasını isterdim ama ffp fair play e göre yüksek maliyetli ve kaliteli transferler yapmak zor. Bu yönetimin zaten değişmesi gerek o ayrı bir konu ne olacak sizce gs yı neler bekliyor ve transfer politikası ne olmalı gs ın

Güncellemeler:
Bu arada benim cinsiyet bayan değiştiremedim bilginize

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu dediğin 3 oyuncuda gs ye gelmez

0|0
    0|0
    • Bu takım drogbalar hagi ler sneijder ler gördü. gs marka değeri yüksek bir takımdır onlarda koşa koşa geleceklerdir eminim

• Sahte haberle uyutulmuyoruz sadece gönlümden geçen iki ismi söyledim bu takımın ilacı bunlar demek istedim ama bakıyorum da sen bizden daha çok araştırmışsın gs ın sorunlarını. daha çok ilgilisin gs ya. neyse yorumun için tşkler. İyi olan kazansın her zaman. ben işi hiçbir zaman Fanatiklik boyutuna getirmedim koyu bir gslıyım ama fanatik değilim. Bu sene kötüyüz biraz ama onuda toparlarız bir şekilde.

• Kardeş ben Fanatik bir Fenerbahçeliyim evladıma miras bu sevda diye marşımız var ya aynen oyle ve bunun yanında iyi bir takipçiyimdir futbol camiasında Gs de sana bu soyledıklerımde buz dagının gorunen kısmı denecek kadar derler ya oyle bir bolumu sadece ciddi sorunlar sıkıntılarınız var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Beleş ve ucuz oyuncu alırlar artık

0|0
    0|0
  • Valla devre arasında adam gibi transfer yapmazlarsa zaten şubatta bir toplantı varmış uefada oradan büyük ihtimal transfer yasağı yiyecekler. sonu hiç hayırlı değil

0|0
    0|0
  • bu sene bizden bir cacık çıkmaz hacı. 3. bitirebilirsek öpüp başımıza koyalım. ne futbolcularda ne yönetimde iş yok. m. denizli için daha bişey denmez çok erken.

0|0
    0|0
Yükleniyor...