Biraz uzun oldu ama fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

1 haftadır biriyle konuşuyordum. Birbirimizden hoşlandığımızı falan söyledik flört dönemindeydik yani. Beni her bakımdan çekici bulduğunu öpmek sarılmak istediğini ama bazı şeyler için erken olduğunu söylüyordu. Birbirimizi tanımaya çalışıyorduk yani. Benimle vakit geçirmekten çok zevk aldığını söylüyordu. Evlerimiz yakındı. Akşamları durup dururken hadi in aşağı kahve içmeye gidelim seni almaya geliyorum falan derdi. İşinin gücünün arasında 1 saat bile olsa zaman ayırıp beni görmeye gelirdi. Bugün yine konuşuyorduk. Yarın sabah beraber kahvaltı yapalım falan dedi sonra bir anda değişti adam. Ben ilişkiye hazır değilim birine bağlanamam şu an sorumluluk düşüncesi beni boğuyor falan demeye başladı. Bende keşke ümit vermeseydin bana en başından içinden geçenleri söyleseydin ama peki istediğin gibi olsun dedim. O da ben sana ümit verici konuşmadım falan dedi öyle bitti gitti ne olup bittiğini anlamadan. Sanki ben kendi kendime gelin güvey olmuşum gibi bir hava verdi. Beni Twitter'da takip ediyordu takibi bıraktı ve engelledi yarım saat sonra tekrar engeli kaldırıp takip etmeye başladı. Sizce bu adamın düşüncesi ne bütün deliler beni mi buluyor yoksa ben mi gerçekten her şeyi yanlış anlamışım?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Adam manyak sen direk kaç kurtul :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• öncelikle bu yazını okuduğum için bana teşekkürkür borçlusun.bence uzaklaş kendine güveni yok .bazı şeyler ona daha önemli gelmiş.banada birisi öyle demişti bende uzak ol dedim hiç uğraşamam...

1|0
    0|0
  • biraz değil baya uzun olmuş

0|0
    1|0
  • Evet bütün deliler seni buluyor

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle dengesiz birisi bu,sen bşver bunu.Sen gayet doğru anlamışsın da sorun onda.

1|0
    0|0
Yükleniyor...