Beşiktaş savunmasının bu sezon gs maçı kadar rahat bitirdiği maç oldu mu?

Bu sezon 15 lig , 6 uefa , 11 de hazırlık maçı yaptık nerdeyse hepsini 90 dakika izledim lig sonuncusu mersin maçı , zayıf skenderbeu maçı hatta ümraniyesporla oynanan hazırlık maçında bile defansın bu kadar rahat maç bitirdiğini hatırlamıyorum.
Özellikle Beşiktaşın maçlarını takip eden sporseverlere soruyorum

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Gs golü atınca beşiktaşın da gol atacağını biliyordum bu sene beşiktaş çok farklı gol yiyince morali düşüyordu artık öyle değil şampiyon olursanız bu nedenden olursunuz bence

0|1
    0|0
    • Sabaha kadar oynansa sonuç değişmezdi diye bu yüzden söyleniyor

• Aynen en kötü berabere kalırdınız beşiktaş yenilmezdi gsye geçen seneler gibi değilsiniz

En İyi Erkek Görüşü

• 90+9877654 da İbrahimovic isveç den vursaydı bir 3 lük atıp kazanabilirlerdi. :D

Tartışmasız ligin en iyi orta sahasına sahibiz. Defansta yine eksiklerimiz var en az 2 stoper ve 1 kaleci şart. İsmail yine de hayatının futbolunu oynuyor o potansiyel de ki futbolcudan fazlasını bekleyemeyiz yinede helal olsun.

Takımın zaten orta sahasını iyi olduğu için rakibe pozisyon vermiyoruz ve 3 pasla gol atabilen takım olabiliyoruz. :)

Diğer renkliler milyon dolarlık eşşekleri oynatamıyor. Çünkü herhangi bir sistemleri yok. van persie, nani sistem oyuncusudur mesela.

galatasaray da muslera, wesley, podolski hariç diğerlerini satmalı. 1-5 kazandığımız Antalyaspor bile daha az pozisyon vermişti bize yatıp kalkıp musleraya dua etsinler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşım Gs yii Düzgün yazsana SAYGI BİRAZ

0|0
    1|4
    • Kısaltmalar ne zamandır saygısızlık oldu ptt dsi yazarken saygısızlık mı yapıyor? Soruya cevabın varsa buyur yoksa polemik yaratma

Erkekler Ne Diyor 4

• Mersin İdmanyurdu maçında bile daha fazla zorlanmışızdır. Onlar da ligin son sırasında zaten.

Şu takıma Tolgay eski haliyle dönebilse, veya ikinci yarı Veli oynamaya başlasa zaten hepten ezici üstünlük sağlanır.

0|1
    0|0
    • Bildiğim kadarıyla veli kupa maçlarıyla dönecek , tolgay da bireysel çalışıyor uzun zamandır 1 aya kadar tempo yakalar

• Geçirdiği sakatlık çok ağır. Hiçbir zaman eskisi kadar iyi olmaması riski var.

• Çok rahat bir maçtı

birde utanmadan çıkıp yok hakem şöyleydi böyleydi diye ağlamazlar mı

Şenol hoca iyi soktu ama Hakemlik pozisyonları yok ki itiraz ediyorlar (ayakta alkışladım)

0|1
    0|0
  • bu takım bir harika dostum

0|1
    0|0
  • Galatasaray zorlasaydı Beşiktaş galibiyet görebilirmiydi sence?

0|0
    0|1
    • Sabaha kadar oynasak kazanırdık

• Olaya büyük resimden baksaydın cevabımı anlardın zaten ama illaki kahvecilerin dilinden konuşmamı istiyorsan dün Galatasaray çok kötüydü ve Bjk savunması zorlanmadı.

• Konu Beşiktaşın oynadığı 32 maçın kıyaslanması ama sen konuya gs penceresinden baktığın için sadece bu maça takıldın

Yükleniyor...