Şenol Güneş'in ne kadar büyük hoca olduğunun farkında mısınız?

Şimdi taktik, başarı falan sıralamayacağım. Şenol Hoca'nın oyuncularından maksimum verim alma konusundaki başarısını biliyorsunuz.

Ama bakın adam Ricardo Quaresma'dan takım için oynayan, ikidebir çalım denemeyen, kendine aşırı güvenip atak öldürmeyen, ancak gerektiğinde sorumluluk almaktan çekinmeyen futbolcu yarattı ya .

Mourinho'nun bile iki sene çalışıp yapamadığını Şenol Güneş yaptı la. Bence bir teknik adam için mucize bir başarı, 15 senedir kimsenin beceremediği, en büyük klüplerin hocalarının bile muazzam yeteneğine güvenip aldıktan sonra oynatamadığı adamın futbol karakterini 32 yaşında değiştirdi hoca.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Şenol Güneş'in eksikliğini görmesin Beşiktaş. Eli öpülesi insan.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş sonunu getiremez dediklerinde bu kez Şenol hoca farkı olacak dediğimizde inanmamışlardı
    Biliç ne kadar iyi de olsa tecrübesiz olduğundan derbilerde ve sonlarda takım kopuyordu ama şenol hoca tecrübesiyle büyük takım havasında ilerliyor
    Tek şaşırdığım Tolgayı iyi hale getirememesi

1|2
    0|0
    • Ne demiş eskiler, 'Katranı karıştırmakla olmaz ki şeker, cinsine tükürdüğüm cinsine çeker'

Tolga'dan hiçkimse iyi kaleci yaratamaz, adamın iyi olma kapasitesi yok. En büyük hatası Cenk gibi konsantrasyon sorunu olan yetenekli bir kaleci yerine Tolga gibi toplara uzanmayı bile beceremeyen bir keresteye güvenmesi zaten. Cenk'i de Galatasaray'a sattık.

• Cenkin satılması büyük hataydı , hem cenk adına hem de kulüp adına sıkıntı oldu
      Tolganın ts daki inter ve bilbao maçlarındaki performansı hep acaba düzelir mi diye sormama neden oldu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Quaresma dün pas vereceği ya da atağı daha tehlikeli yapabilecek yerlerde alakasız şutlar attı, zaten oyundanda alındı madem bu kadar iyi oynuyordu neden oyundan alındı buda ilginç.
    Üstelik karşısında maçın en kötüsü Sabri varken.

0|1
    1|2
    • 32 yaşında bir adamdan bahsediyoruz. Quaresma takımın uzaktan en iyi şut atan oyuncusu. Beşiiktaş'ın sorunlarından biri Gomez dışında herkesin kaleye kadar pasla oynamaya çalışması. Ben Quaresma mükemmel oynuyor, her maç golü asisti var demedim, takım oyunu oynuyor ve 15 senedir bunu yapmasını kimse beceremedi dedim.

Beşiktaş'ın yedeklerinde gayet diri bir Gökhan Töre olduğundan 32 yaşında bir oyuncuyu 90 dakka oynatmak zorunda değil, yedekler arasında ingiltere 2. liginde bile zar zor maça çıkan Jem Karacan'ı barındıran Galatasaraylılar anlamaz böyle şeylerden.

• Bana kalırsa Gökhan Töre varken Quaresma nın ya da Olcayın oynaması tuhaf. Töre bu ikiliden daha iyi işler yapıyor

• Sakatlıktan yeni çıktı. Ki bu kadar yoğun maç temposunda kimse ilk 11'de daimi oynayamaz.

Ayrıca Gökhan gol atmaya Quaresma kadar yatkın değil. Dün şahane bir gol attı ama normalde bitiriciliği, uzaktan şutları zayıf bir oyuncu. Top Gökhan'a geldiğinde 'Şimdi bu abanır üstten dışarı falan atar' dedim ama öyle herkesin yapamayacağı bir vuruş denedi.

• Şenol güneş büyük adam olsaydı uefa da elenmezdi

0|0
    0|0
  • kesinlikle kardesim doğru söylüyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...