Galatasaray nasıl yenildi ama?

Ya bu takımın hali ne olucak gulduruyolar beni.😄😄?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Eze eze yendik

1|1
    0|0
  • ilk yarı 1 atakları yok :D 2. yarı biraz bastırdılar ama kedinin gücü bu kadar :D maçtan 1 gün önce ezicez diyenler simdi kötü oynayan gs yi yendiniz diye kendilerini avutuyor e ozaman da deseydinizi kötü oynuyoruz ama umarım kazanırız deselerdi küfür ediyolardı :D bizde kestik kedinin sesini gıg :D o

1|0
    0|0
  • ben bjk li olarak üzüldüm gs nin bu haline

1|2
    0|0
  • Komik olan nedir? Ben gülünecek bir şey göremiyorum.

1|1
    3|2
    • gulen guldu canım gecti o tren.

• Bir futbol müsabakası sona erdi, Beşiktaş kazandı Galatasaray kaybetti. Bu maç ne ilk nede son olacak. Galatasaray şu anda zor günler geçiriyor ve ligde 4. Sıradalar. Haklı olarak yönetimi ve oyuncuları protesto ettiler çünkü herkesin bir sabrı vardır. Şimdi öncelikle bu olaylara gülen insan sorunludur. Futboldan anlamıyosan yorum yapmak zorunda değilsin. Senin gülmen için 90 dakika boyunca ter akıtmıyo o adamlar. Gülmek için farklı yollar denemelisin. Futbol komedi ve eğlence amaçlı yapılan bir şey değildir.

• 🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁

2|0
    0|2
  • umut yok cincondan :D

0|0
    0|0
  • Hahah maçın 85dk sında geyik yapıp 5dksında maça bakan taraftarların yorumları beni güldürüyo :D Bide futboldan anlıyolarmış havaları varya hahahah

0|1
    1|2
    • sana bjk nin onbirini sayarım gs ninkinide sayarım ofsaytıda acıklarım kalırsın oyle cok konusma bence.

• Tabii ki yazarsın googleda yazınca çıkıyo direk :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Kiz siz kac kere yenilmissiniz onu da düsünsene bir kere aldilar diye nasil da sevinmisler bir dahakine yine kaybedersiniz oldu mu

0|1
    3|1
  • Hahaha 😂😂

1|1
    0|0
  • Her sene şampiyon olacak diye bir kaide yok bunu artık beyinlerine soksunlar iyi gün taraftarı bunlar boşuna demiyoruz tekrar 3 temmuz gibi bişey olursa olabilirler bak

0|1
    2|3
  • Tayyip yalakası bir yönetimi olduğu için daha çok gülünür. Şikeciler ikiye katlandı ^^

0|0
    0|0
  • Açta kendi kıçına gül diye bir laf var..

1|1
    1|0
Yükleniyor...