Yine kurulduk tahtımıza. Bu sene sensin şampiyon KARTALIM !! Aksini ne şekil iddia edebilirsiniz bilmiyorum :D?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen gaza gelmeye gerek yok. Ancak bu derbi galibiyetinin takıma büyük bir itici güç olması muhtemel. Takım bir bocalama dönemine girecekken derbiyi kazanıp lider oldu ve çok önemli bir viraj dönüldü.

Avrupa'da devam etmememiz kötü olsa da, bu bize lige konsantre olma imkanını, takımın maç temposunun kırılmasını ve rakipler bizden fazla kulvarda koştururken ligi domine edebilmemizi sağlayabilir. Geçen sene adam akıllı Avrupa'da iş yapan tek takım Beşiktaş'dı, sonra kadro kaldıramadı fikstürü sonuç malum.

Bir adam gibi kaleci alırsak Veli döndüğünde artan orta saha direncimizle cidden sağlamlaşır liderliğimiz.

0|0
    0|0
    • taşlar oturuyor yerine eksikler tamamlandıktan sonra kimse tutamaz bu takımı

• Konu o değil, taraftarımız maalesef son yıllarda ciddi ergenleşti. Artık takıma inanılmaz destek olan efsane taraftar kadar, sürekli takıma baskı unsuru olan, rakibi değil bizim takımı boğan bir taraftar profili türedi.

'Güldürün yüzümüzü' tribinde bazı yavşaklar beşiktaşlıyım diye gezer oldular. Ondan bahsediyorum ben.

• sadece kazanınca BEŞİKTAŞ lı olacaksak hiç yaşamayalım daha iyi. Herkes taşıyamıyor aynı ağırlığı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha bitmedi , tolgay veli ve 2 transferle ( stoper + kaleci ) daha sağlam adımlarla Vodafone arenada o kupa kalkacak

0|1
    0|0
  • İş yerindeki gs lilerin hepsi sus pus ağızlarını bıçak açmıyor fenerlilerde sakin tek konuşan beşiktaşlılar güzel his :)

0|3
    0|0
    • olması gereken bu zateen :D Herkesin haddini bilmesi gerekiyordu bunu da Beşiktaş öğretti onlaara :D

• bu yılda beşiktaş şampiyon olsun adamlar hep hüsran

0|0
    0|0
  • Törenin yaptığı akim yeter 😎

0|0
    0|0
  • Daha lig bitmedi ki :D

0|0
    0|0
  • besıktasım cok ıyı bu sne

0|0
    0|0