Sitenin futbol seven erkekleri olarak bir gün ortak noktada buluşup halı saha maçı yapalım desem kaç kişi gelir?

Sitenin futbol seven erkekleri olarak bir gün ortak noktada buluşup halı saha maçı yapalım desem kaç kişi gelir?
ciddiyim mesela izmit taraflarında bir yerde...

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• düşüncen süper destekliyorum

0|1
    0|0
    • oynuyormusun peki :D

• teşekkürler.
      böyle bir organizasyon kesinlikle yapın,
      bu işlerden anlayan olgun biri organize etsin,
      bu tür faaliyetleri özellikle Ks yöneticileri planlasın,
      ayda 1, 1 şehirde halı saha maçı olur, tavla turnuvası olur, bilardo olur
      güzel bir kardeşlik ortamı, cikcik okeyde öyle organizasyonlar oluyordu
      @Kızlarsoruyor

• bencede çok güzel olur hadi hayırlısı iz başlatalımda mesela maça kızlar soruyor tşörtleri ile çıkılsa reklamda olur millet şaşırır bu nedir filan derler :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben bir kaleci olarak eminim ki mutlaka aranılacağımdır.
    Yalnız ben mod yetkilerimle oynarım. Benim koruduğum kaleye yaklaşan olursa görüşünü kaldırırım. O kaleye gol mol olmaz. Fakat düşündüm de Über mod gelirse benim üyeliğimi askıya alır. Ben kendimi anlatana kadar en az 30 dakika olur. O sırada da Beşiktaşın kalecisi Günay'dan bile beter olur halimiz.
    Ayrıca ulaşım mastaflarım yüksek çıkar. Birbirini sevmeyen üyeler kesin sakatlık çıkartırlar.
    Onun yerine kafa dengi üyeler bir araya gelip sohbet muhabbet etseler daha iyi olur. Bir zamanlar buluşmalar yapılıyordu ama sonra bu projeler rafa kalktı.

0|2
    0|0
    • Eyvallah @hokka
      Kral'ın resmini seçen ve sarışın kediden hoşlanan adamın takımında memnuniyetle oynarım.

@Olasılıksız12
      Hem mesafeler sorun hem de bu tür maçlarda çok sakatlık oluyor. 3-4 ay önce tanımadığım bir takımla oynadım. Hayvanın biri tam tibia'ya koydu tekmeyi. Kırmadıysa kemiğimi çok şanslıyım. O yüzden ben müsaademi isterim.

• yahu tamam gel oynama izlersin takılırız işte ama gel muhakkak

• Çok iyi olur da çok uzagim :)

0|1
    0|0
  • Turkiye`de olsam gelirdim.

0|1
    0|0
  • Çok iyi olurdu.

0|2
    0|0
  • pes desen eyw. da hali saha maci beni yorar :D

0|1
    0|0
  • Uygun zaman ve uygun yerde olursa neden olmasın

0|0
    0|0
  • İstanbul olsun abi ya 😂😊

0|1
    0|0
    • sıkıntı yok İstanbul olsun ama şişliye yakın bari :D

• tamam kardeşim sen istanbuldasın maçı al ve bize haber ver 14 kişi gelicez maça tamam orada takımları kurarız kimse kimseyi tanımıyor zaten :d iyi olan kazansın bu hafta sonu cumartesi ya da cuma uygun mu sana akşam 5 den sonra iyi olur

• ya da sen al ne zaman müsaitse saha biz geliriz o gün eksik olursak bir şekilde tamamlarız takımı hiç birşey olmassa eksik oynarız canım ne var maksat spor muhabbet :D

• izmit tarafı uymaz başkan ya İstanbul avrupa yakası ne güne duruyor

0|1
    0|0
  • yaz beni kardeşim. orta saha.

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum 😂

0|0
    0|0
  • Of çok iyi olur be.

0|0
    0|0
  • Düşünce güzel

0|0
    0|0
  • bende oynarım valla.. özledim top oynamayı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...