Dün Akşamki Derbide Hakem Mete Kalkavan'ın Sinsice Yönetimi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Öncelikle kötü oynadık kaybettik bunu kabul ediyoruz rakibide tebrik ediyoruz. Fakat biz kötüydük diyede hakem Mete Kalkavan'ın sinsice yönettiği bu derbiye sessiz kalacak değiliz. Mete Kalkavan dün Beşiktaş lehine verdiği alakasız faullerle topun daha çok Beşiktaşta kalmasını ve Galatasaray'lı oyuncuların topa girmekte daha pasif kalmasını sağladı ve Galatasaray'a çok tehlikeli yerlerde yapılan net faulleride es geçti. Dün resmen sahada sinsice yöneten bir hakem vardı

Derbilerde elbette bizim lehimizede hatalar olmuştur fakat Galatasaray'ın oynadığı son 3 derbiye bakalım.
Bu maçta Mete Kalkavan'ın sinsice yönetimi
Fenerbahçe derbisinde Fenerin ofsayttan attığı gol, Sneijder'i sakatlamaya yönelik sert faulllere kırmızı çıkmaması, Galatasaray lehine verilmeyen penaltı
Yine Arenada oynanan Beşiktaş derbisinde Sosa'ya verilmeyen kırmızı ve Sivok'un Umut 'a yaptığı penaltı ve kırmızının verilmemesi
Selçuk'unda dediği gibi birileri bizim sürekli kupa kaldırdığımızı görüyor ve bunun değişmesini istiyor.
Artık yorumlar sizin?

Güncellemeler:
Alttaki şereften bahseden korkak Beşiktaşlı keşke adam olsaydında, korkaklığını yenebilseydinde engellemeseydin.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• En çok garibime giden olay hakemden dert yanan ismin selçuk olması , diğer herhangi bir futbolcu konuşsa ciddiye alacağım da ey selçuk ismaile havada parende artırıp sari yesen kırmızıyla atılacaksın , gomezin sari kart gördüğü el işaretinin aynısını yapıp kart görmemişsin hala hakem diyorsan boş konuşuyorsun

Mehmet Demirkolunda da dediği gibi m.fanatik.com.tr/.../mehmet-demirkoldan-selcuk-inana-itiraz-637058

0|1
    0|0
    • Selçuk un yaptığı hareketi Bjkli oyuncular onun alasını yaptı, hakem ne zaman Bjkli oyuncu yere düşse faul ya da avantaja bıraktı ama aynı faullerin 5 kat daha ağırı bize yapılınca görmemezlikten geldi hemde tehlikeli yerlerde.
      Son derbilerde resmen kasıtlı hatalar yapılıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• He ya, Ismaile tekmeyle parende attiran Mete Kalkavan.

Hakemlerimiz kotu ve ben bunun artik taraf tutma olmadigini, bu adamlarin bu isin altindan kalkamadigini dusunmeye basladim. Ben galatasaraylilarin yerinde olsam derbide futbol oynamanin degil, gotunu rakibe dayayip kari gibi yere atlamanin derdindeki kaptanlarina, iki tane top yapamayan orta sahalarina takilirim.

Hakem faul kesiyormus, o kadar sari karti da es gecti bosverin siz.

1|2
    0|1
    • Dün akşamki maçın nasıl yönetildiğini biliyoruz yere yatan kaptanların diyosunda rüzgarın etkisiyle düşen Bjkli oyunculara bile faul verildi.
      Biz zaten kendi hatalarımızı kabul ediyoruz ama böyle oldu diyede hakemlere sessiz kalamayız

• Oynanan oyuna bak söylediğin söze bak bu oyunla mi kupa kaldircaksiniz?

Lehine olanlarda var aleyhine olanlarda tek taraflı konusuyorsun.

1|2
    0|3
    • Sanane kardeşim bizim oynadığımız oyundan? Kötü oynuyoruz diye hakemlerin bizi doğramaya hakkımı var? Son yillardaki derbiler ortada aç izle

• Her kötü giden takim biz hakem yüzünden kötü gidiyoruz diyo bir kerede kabul edin kötü oynadığınızı. Dünkü maçta hakemin fahiş bir hatası yoktu, ufak tefek hatalar olmuş olabilir ama hakem böyleydi şöyleydi demek manasız. Zaten fbye göre hakem fbyi dogruyo gsye göre gsyi bjkye göre bjkyi hehe diyorum bende.

• Şerefsizlikle kazanamayınca, Burak hırsızlık yapmazsa, hakem Beşiktaşı 10 kişi bırakmazsa topu sadece barlar sokağında görürsünüz siz. Orta sahada olan faule penaltı verilse senin gibi Cinconların yüzü bile kızarmaz.

1|3
    0|1
  • Boşversene ya ben fenerliyim ama onlar yine üçüncü olurlar :D

0|1
    0|1
  • Biz cok kötüyüz bu aralar. bosverelim hakemi.

1|1
    0|0
  • Mete Kalkavan bjk yöneticisinin yakini aldigi para haram olsun

0|2
    1|1
  • Hakem rezaletti başka ne denebilir.

0|2
    0|0
Yükleniyor...