Evde spor ve beslenmeyle ilgili yardimci olur musunuz?

Ben kilo almak istiyorum hatta yavaş yavaşta almaya başladım ama hala zayıfım boyum 1.85, kilom 72 yazdan beri 11 kilo aldım fakat daha kilo alırsam göbekli falan biri olacam aldığım kiloyu bu sefer vermek için ugrasacam bende evde kendimce spor yapmaya karar verdim ama nasıl calismaliyim hiçbir fikrim yok evde dumble ve halter var nasıl calismaliyim bilenler yardimci olabilir mi? Bide nasıl beslenmeliyim spor yaparken?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle kardeşim salona gerek yok bir çift dumbell ile harika vücudun olabilir yeter ki sen iste öncelikle kendine program yap atıyorum pazartesi günü ön kol arka kol çalış dumbellarla hareketleri internette bulabilirsin salı dinlen çarşamba omuz ve bacak çalış perşembe dinlen cuma karın, sırt, göğüs çalış cumartesi günü de istersen jok koşusu falan yap pazar yine dinlen pazartesi programın başlayacak zaten :) Burada bir gün dinlemedeki amaç kendini çok yorma ki kasların atrofi olmasın kas gelişim sağlansın. Kabataslak buna benzer çalışırsan vücudun iyi olur bol şans

0|0
    0|0
    • teşekkürler yorumun için program çıkarıp başlayayım o zaman programa çok mantıklı :)

• aynen bunu yap 3-4 ay sonra başlar gelişimin :d

• inşallah bakacaz bakim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Herbalife ile dengeli ve sağlıklı bir şekilde istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Halter ya da damble ile olmaz.. onlar kas yapar

0|0
    0|0
    • kas yapmak istiyorum zaten hafiften

• Dambil kaç kg

0|0
    0|0
Yükleniyor...