Beyler nolcak bu cimbomun hali?

takım resmen can çekişiyor, hamza'yı kovduk ama mustafa denizli hamza'dan bile daha kötü oynatıyor takımı, daha doğrusu kötü bile oynamıyoruz. çünkü ortada ne oyun var, ne takım görüntüsü var, ne organize bir atak var.

bence ilk yapılması gereken sabri, semih, burak, umut, olcan gibi yeteneksizler sürüsünü kadro dışı bırakıp takımdan göndermek. yemin ediyorum sahaya eksik çıksak bundan kötü oynamayız. çünkü dünkü beşiktaş maçında takım bildiğin 90 dakika can çekişti sahada.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın sayılı takımlarından Galatasarayda Sabri, Tarık çamdal, cedchu Hamit gibi kazuletler varken bundan sonra nah şampiyon olur Transferde bile Rezillik yaşıyorlar Bunların hepsini satın

0|1
    1|0
    • valla sağlam bir temizlik istiyo takım, tarık marık alayı çöp hamit desen 2 senedir sakat zaten böyle bir topçu olamaz

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Gs tarihinde derbilerde bu kadar pasif kaldığı maç hatırlamıyorum , 6-0 lık maçta bile daha fazla atak yaptı

1|1
    0|0
  • Yönetim değişmediği sürece işimiz harap.

0|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Mustafa denizli sihibaz değilki ayrıca piyasadan o kadar sure uzak kalmış formdan düşmüş adam o adamdan resmen mucize bekler havadasınız

0|0
    0|0
    • mucize beklemiyoruz ama takımın kimyasını iyice bozdu, semih forma yüzü görmüyodu her maç ilk 11 başlıyo, chedjouyu ortaya koyu, hakanı 2-3 maç sol bek oynattı vsvs

• Mete kalkavan ( ki kendisi bjk yöneticisi ihsan kalkavanın oğludur!) gsyi ince ince doğramasaydı bu kadar kolay olmazdı...

0|0
    0|1
    • takım o kadar yoktu ki sahada hakemi bile konuşamıyorum biz kendi kendimizi doğruyoruz zaten hakeme gerek kalmıyo

• Bende bulmiyom

0|0
    0|0
  • Ya sen de çok tuhaf birisin denizli napacak acaba elindeki vasat kadroyla bir söylesene? Takımın yaş ortalaması yüksek koşmalarını bekleyemezsin zaten sürekli.

0|0
    0|0
    • iş yapmayan adamlara kesik atsa kafi

• İş yapmayan adamların alternatifi bile yokki bence devre arası beklenmeli zaten 2 hafta kaldı

Yükleniyor...