Arkadaslar akşam besiktasi mi nasıl buldunuz?

Arkadaslar akşam besiktasi mi nasıl buldunuz maşallah diyin😊?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Çatır çatır oynadı sahada gs nin esamesi okunmadı. Ezici üstünlükle, hakem konuşulmadan, futbol oynayarak yendik. Ben Beşiktaşı çok beğendim Musleraya dua edilsin o olmasaydı fark geliyordu. Ayrıca bu maçta Günayın kazanılması da önemliydi

0|1
    0|0
    • Aynen yaa ama mustafa Denizli hakem ince ince kıydi demiş biz farklı maçı mi izledik😊

• Şenol Hoca o konuda bir gol daha atıp hakem konuşulması için pozisyona girmeleri gerekiyordu diyip konuyu kapatmış bize laf düşmez. :)

• Hahahaha iyiydi bu 😀

En İyi Erkek Görüşü

• Manşetler her şeyi anlattı zaten

Eze eze Beşiktaş

Beşiktaş defansının sene başından bu yana en rahat maçıydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim burada Beşiktaşlılar davul zurna sabaha kadar konvoy yaptılar sizce abartılmadı mı? Biz Real Madrid ve Juventusu yendik böyle sevinmedik.5 yıldır yenemeyince şampiyon olmuş gibi sevindiler. Biz şampiyonluklara seviniriz. Neyse tebrik ederiz.

0|0
    1|1
    • Bizim burada konvoy falan olmadı sizin orası biraz sıkıntı galiba nedense yenilınce biz onu yendik bunu yendik teknik direktorunuz bahaneler söyler neymiş hakem ince ince kıydı bizi selçuk çıkıyor hakem art niyetli selçuk 10 tane sarı kart görmesi lazım tebrik ettiğin için teşekkürler ben herzaman iyi olan kazansın derim siyah beyaz devam

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...