Yasin Öztekin hakkında düşünceleriniz neler?

ya biz bunun Galatasaray'dan aldığı paraya Kerim Frei falan oynatıyoruzdur. Adamın tek meziyeti aniden durup topu çekmek, ama tribine bakıyorsun sanki Jesus Navas ya.

Beşiktaş'da Quaresma çıkıp yerine takımınız alamayınca yerine Olcan'ı transfer ettiği Gökhan Töre'nin girmesiniz izlemek nasıl la Galatasaraylılar?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlk başlarda mini ronaldo sandık, ronaldonun ayakkabı bağcığı çıktı, sneijder chedjou podolski muslera selçuk ve olcan dışında ki bütün takımı değiştiriceksin, yedeklerinden tut bütün gereksizlere kadar, o umut bulut var ya şimdi köpek gibi sövesim var ona bir insan bu kadar kötü oyuncu olabilir mi allah aşkına, bide üstüne mevlüt erdinci almaya çalışıyorlar, vizyonsuz herifler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendini ronaldo ile kıyaslayan dengesizden ne bekliyorsun

Olcan konusuna gelince , ts dan transfer ettiklerinde olcan , töreden iyi diyen futbol cahilleri vardı

0|1
    0|0
  • Yasin'in geçen sezon Şampiyonluk yolunda yaptığı katkıyı unutmamak lazım özellikle geçen sene Beşiktaşlı oyuncuları ipe dizip attığı gol muazzamdı bu sene birazcık kulağının çekilmesi lazım
    Ayrıca Galatasaray gibi Türkiyenin en büyük kulübünün Beşiktaşla transfer yarışına giripte oyuncuyu alamaması söz konusu olamaz.

0|0
    0|1
    • Balla bilmem. En son Gokhan'a sulanmislardi. Alamayinca yerine Olcan'i aldilar. Gokhan' aldigi maas ile Olcan'inki hemen hemen aynidir buyuk ihtimalle.

Cok kotu yonetiliyor Galatasaray.

• Tamamda Gökhan Törede öncelik Beşiktaştaydı yani bir opsiyon söz konusuydu onun yerine Olcan alındıki Olcan da Trabzonsporda ligin en çok skora etki eden oyuncusuydu.
      Ünal Aysal gidince yabancı sınırınıda kaldırdılar. Ünal Aysal döneminde mecburen 1 Milyon etmeyecek yerlilere 5 milyon verip aldık.

• Galatasarayın hatır gönül meseleleri yüzünden bazılarının takıma getirdiği adamlar hala duruyor. Fatih terim ibnesinin eseri onların hepsi

0|1
    0|0
  • Bencilin teki

0|0
    0|0
  • ya son bilmem kaç yılda 1 kere yendiler 40 yıl konuşurlar artık

0|0
    0|2
    • Olay galibiyet falan değil mızmızlanma. Yasin Öztekin Kerim-Olcay-Quaresma-Gökhan ortasahasına girse top oynayabilir mi?

Valla ciddi soruyorum, azıcık atik olmak dışında bu herifin ne özelliği var?

Yakışıyor mu Galatasaray'a böyle tipleri ilk 11'inde oynatmak?

• ya galatasarayda 7-8 oyuncu dışında hepsi çöp zaten onu konuşmaya bile gerek yok

• Valla bana sorarsan Muslera-Sneijder, hadi bir de Chejdou dışında aldığı paranın hakkını veren bir tane topçusu yok.

Selçuk, Burak, Umut, Yasin, Hamit (ki herif Mustafa Pektemek'den beter), Sabri, Semih, Olcan bu adamların bildiğim kadarıyla hepsi 1 milyon euronun üzerinde para alıyorlar. Selçuk, Burak, Hamit ikilisi 3 milyon civarı para alıyor hatta, verdikleri katkı ne amk?

Beşiktaş da böyleydi, dibe vurunca başına profesyonel bir yönetim ekibi geldi beli halen doğrultmaya çalışıyor. Takım hala kötü ama en azından böyle para saçmıyorlar.

Acilen aklını başına alması lazım Galatasaray'ın. Kötü oyunla alınmış üç kupa gözlerini boyuyor taraftarın.

• Sen alperi izlemedin sanırım alper bu sezon ne gökhan bıraktı nede yasin tabi nazar deydi sakatlandı :/ alper hepsinden iyi şu an

0|0
    0|2
    • Gökhan Alper'e omuz atsın yere serer, ne iyisi? Alper'in adı duyulmamışken Gökhan İngiltere'de wonderkid'di, salağaın teki olmasa Türkyie'ye gelmezdi.

• Ya onlar ince ayrıntı enes gitti ozan gidemedi boş işler bunlar. unutma arda şu an barcelonada ve ardada 24 yaşında gitmişti ispanyaya. ozan milli takımın banko oyuncusu Fenerin başında Türk bir hoca olsa Fenerdede banko olurdu. durmadan bir ozanı eziklemeler falan yok balon yok şişman falan ne kinin varmış çocuğu anlamadım. başarılı olacak diye bu kadar korktuğunu bilmiyordum. zaman herşeyi gösterir ben ozani son 4 maçtır izliyorum takıma alışmış rahat bizim canım pereira şu josefi keserse ozaman izle ozanı :D bide ozan çok hızlı la tolgadan hızlımı bilemem ama tolgadan daha dripling atıyor.

• Arda 17 yaşındayken ligde önüne geleni ipe diziyordu, daha 20 yaşına gelmeden Süper Lig'in önde gelen yıldızlarındandı zaten. Kafası olsa çok daha erken giderdi, zaten giderken de Türkiye'ye bir küfür etmediği kalmıştı şimdi çok sıkı fıkı ama hatırlıyorum gidişini.

Ozan ise pek vizyonlu gelmiyor bana, 'Benim babam çalışıyo yeaa' diye ettiği ergen ergen laflardan tilt olmuştum kendisine, hala da sevmem.

Josef'i kesip oraya koysa iyi oynayacak, göz kamaştıracak sanıyorsan Ozan'ı gözünde büyütüyorsun işte. Fenerbahçe forması giymek Bursa'da oynamaya benzemez. Kolay değil o sorumluluğu almak. Ki üstelik pozisyon bilgisi zayıf bir oyuncu orada ilk 11 oynamayı kaldıramaz mental olarak.

Zamanında Beşiktaşlılar Serdar Özkan'ın büyük topçu olmasını bekliyordu, şu iki çalım bir pas atan her yerliyi üstün yetenekli görmeyin ya.

• kendi geliştiremez o aynı yerde sayarr

0|0
    0|0
  • Kerim Frei çok iyi ya. Fazla sürmez, Gökhan ı falan arkada bırakacak o çocuk.

0|0
    0|0
    • Bırakamaz, fiziği zayıf ve zekası Gökhan andavalından bile daha geri.

Gökhan ayağı düzgün, pasın her türlüsünü atabilen, hızlı, domuz gibi kuvvetli bir tip, sorunu mental.

Kerim ise cidden ilerleme ihtiyacı duyuyor.

• Yetenek var, potansiyel büyük ama sanki şu an forma giymeye başlasa Gökhan'dan da, Olcay'dan da iyi oynayacağını sanan ciddi bir taraftar kitlesi var. Yanlış olan düşünce o işte.

• Yok ben katılmıyorum ona zaten, pişmesi gerek. Kupa maçlarında 11 de görev alırsa yavaş yavaş pişmeye başlar. Ki tecrübe kazanınca Olcay dan iyi oynar

• Ronaldo mu ben mi demis adam yasin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...