Sinsi kadın mı ? saf kadın mı ? yoksa herş eyin farkındalığında olan kadın mı ?

evet sizce hangisi ? her şeyi bildiği farkında olduğu fakat size saf rolune yatan bir kız mı , yoksa gerçekten hiç bir şey hakkında kötü düşünmeyen bildiğin saf bir kız mı , yoksa her şeyin farkındalığında olan kötüyü iyiyi ayırt edebilen size de bunu belli eden ya ni rol yapmayan saf ayağına yatmayan halk adıyla gözü açık kız mı daha etkileyici ? evet cevaplar

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Zeki kadın.

Hemen tanımlıyorum, zeki kadın : Bunların hepsini, "dengesini bilerek" kişiliğinde mevcut edebilmeyi başarabilendir

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• zeki kadın hırslı kadına hayranım güzellik ikinci plan hayatta mücadele eden tuttuğunu koparan kadın var olsun..

0|0
    1|0
    • ben de öyle düşünüyorum

• o kocanın hakkı ödenmek konusu nerenden uydurdun ? böyle bir ayet yok.

• Ben bişey uydurmadım kopyala yapıştır yaptım zaten hadis bunlar..

• herseyin farkinda olan ve bunu da gzilemeyen durust saf kizi hepsinden once tercih ederim, hem uyanik olsun hemde saf olsun temiz durust, rol yapanlari kesinlik ile sevmiyorum, ve oyle bir sey fark ettigimde uzaklasiyorum ve o insanlardan sovuyorum

0|1
    0|0
  • herşeyin farkında olan kadın makbule geçer.sinsisine bişe dememde saflıkta allah vergisi yani zararsız gül gibi insanlar:)

0|0
    0|0
    • zararsız fakat o tarz insanlara çok fazla zarar gelmez mi ?

• evet öyle iyi niyetli olduğu için çok aldatılırlar kandırılırlar,alay konusu olurlar.aslında saflardan değil saflardan faydalananları konuşmak gerek,saf temiz kalpli insanların ne suçu kusuru varki...

• algıları açık olsun

2|0
    0|0
  • aptal kızlar dogru tercıhlerdır

0|0
    0|0
  • kalbi temiz iyi niyetli aklı başında akıllı bir kadın.

1|0
    1|0
  • Saf kız mı kalmış Allah aşkına ya hepiniz cingöz sünüz :)

0|0
    0|0
    • yok ya gerçekten var kız hiç bir şey hakkında kötü düşünemiyor önünüe küfretseniz bana küfretmemiştir diyen kızlar çok

• bir tane bile görmedim :(( o yüzden dedim :(

Kızlar Ne Diyor 5

• kadın dediğin zeki olacak... saf ayağına yatan uyanıklardan değil ama başlı başına zeki

0|0
    0|0
  • saf gözüken kadın

0|0
    0|0
  • farkındalık iyidir. her anlamda.

0|1
    0|0
    • katılıyorum çoğu erkek saf demişler fakat bunun hem kendine hem karşında kine hem de topluma bir faydası yok ben daha çok erkeklerin çıkarları olduğu için ve yediği haltların ortaya çıkmasını istemedikleri için saf kızi stediklerini düşünüyorum

• profilinde yazıyordu bir ara

alakası yok ama bunun üzerine içimden geldi

your focus determines your reality niph :D

• herkes kuramaz :DD

• Bunlarin hiçbirisi bir zeki kadin etmez.

0|0
    0|0
    • zeki kadın eder etmez demedikki şuan ki konu çok farklı sen çok yanlış gelmişsin

• Zeki kadın.

Sayısı az bu tutar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...