Evlendiğiniz zaman eşinizin ailesi ile yaşar mısınız?

Evlendiğiniz zaman eşinizin ailesi ile yaşamak istermisiniz? İstemiyorsanız neden?

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• eşimin ailesi demek benim ailem demek olur evlendikten sonra. eğer mecbursak durumum yoksa veya ailesinin yanında kalıp ona bakmamız gerekse tabiki yaşarım. ama onun dışında yeni evlisin ve eşinle yaşamk istediğin şeyler var. sabah onunla başbaşa kahvaltı yapmak. akşam ona romantik bi yemek hazırlamak. onunla rahat rahat oturup film izlemek, onunla dertleşmek vs. vs.. bu gibi şeyler ailesinin yanında olcak şeyler değil. o yüzden mecburiyet yoksa hayır.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• çok yaşlılarsa ve bakıma muhtaçlarsa tabikii evlilik sadece iiyi günlr için değildir tabiii ama yok annesi öyle istiyor gelenekmiş fala fişmansa hayır:))

2|2
    0|0
  • yardıma muhtacsa yasarım otekı turlu kapımı kapatıp kocamla evımde olmak ısterım aynı apartman olabilir ama

0|3
    0|0
    • En azından mantıklı ve duygularınıda katmışsın :)

• anne-babası tek ise olabilir o kadar da sorun etmem anlaşırım ben

0|1
    0|0
    • Güven yuksek ;) +1

• genel bakışı merak ettım bende. Bazıları dırek yok dıyor o yuzden. Her halde herkez eşi ile ayrı olmak ıyı zaman geçırmek ıster ;) Ama aıleyıde bır kenara atmak olmaz gelınır gıdılır zıyaret edılır. Sonuçta bugun aılesı aman gelmesınler bızım eve derse yarın oburgun bızde anne baba olacagımızı unutmamak gerekır :D

• yok ya ben ayrı olsam bile demem gelmesin sonuçta o benim ailem için onu dese ondan soğurum ona bakışım çok değişir bana yapılmasını istemediğimi bende yapmam kimseye onu da geçti evlendiğim adamın ailesi ya benim için özene bezene onu yapmuışlar daha ne isteyim onlardan :))

• İyi insanlarsa yaşarım ama tabi insan kendisinin evi olmasını arzu etmiyor değil

0|3
    0|0
    • Tabikide haklısın her ıkı tarafın aılesı içinde saygı sevgı olsun ınstendıgı zaman gıdılsın gelınsın :) Ayrı ev olması daha ıyı olur tabi :D

• hayır yaşamam . bazen düşündüğüm olur ama bu devirde iyi niyetin yeri yok . deliliğe vurarsan seni çekiyorlar .kimse şikayet etmiyor ama akıllı davranırsan kıymete geçmiyor .kötü sen oluyosun . o yüzden olgun davranmayı bi kenara bıraktım . nişanlıyım zaten evi ayrı tutucaz ama yakın bi yerden iki annenin tam ortasını buldum . her sıkıntılarında yanlarında olurum ama kapısını örtüp kafamı dinleyeceğim bir evim olacak

0|0
    0|0
  • İstemem .Kendi düzenimi kurmak ,rahat olmak isterim

1|1
    0|2
  • hayır yaşamam.

ev ev üstüne olmaz.

0|1
    0|0
  • Sorumluluk fazla olmaz ama sanki evlenmemiş gibi hep bir sorgu sual. Yemeği belki bile kayinvalidene sormadan denilmiyor danışmadan yapamasin. Zor yani bir mecuburiyetti yoksa yapilmamali bence

0|0
    0|0
  • hayır yaşamam bir kişi ile hayat kuruyorum

0|1
    0|0
  • yaşayamam

0|0
    0|0
  • hayır tabiki. hiç evlenmem daha iyi

0|1
    0|1
  • Bakıma muhtaç olmadıkları sürece hayır.

0|2
    0|0
  • O kadar meraklısı olsam kendi ailemle yaşarım eşimi de alıp.

0|0
    0|0
  • cok zor durumda kalmadıgım sürece istemem cünkü aileyle yasandıgı zaman sürekli kücükte olsa bi sorun cıkıcaktır

0|0
    0|0
  • Kısa ve net hayır.

0|0
    0|0
  • hayir.ne kadar uzak o kadar iyi..

0|0
    0|0
  • yaşayamam zor valla

0|0
    0|0
  • hayır özelim olsun isterimm

0|0
    0|0
  • asla asla yaşamam

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• yaşamam hacı benim evlendiğim beraber yaşamak isterim kimse bize karışmasın eğer öyle olursa kendi annem babmda var erkke ilk önce onu düşünür ben kendi evimde olmayı isterim

0|0
    0|0
  • İstemem İçgüveysi derler

0|1
    0|0
  • Hayır istemem. Eşimle nasıl yaşarım bazen onu bile düşünen ben, bir de cümbür cemaat, imkansız bu :DD

0|0
    0|0
  • istemem.

0|0
    0|0
  • kavga çıkmasın diye

0|0
    0|0
  • hayır. ben iç güveyi gitmem. kendi ailemlede olmaz. karımı alır elimden geldiği kadar uzak bir yerde yaşarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...