Pardon bakar mısınız? Ana caddeye nasıl inebilirim burdan?

:DDDD bugün yolu kaybettim bi adres sorayım dedim... aman allahım bütün amcalar başıma toplandı.. :D yok sadece adres sordum.. turist filan mı sandılar desem o da imkansız. sizinde kayboldugunuz oldu mu öyle zamanlarda ilk ne yaparsınız?

Güncellemeler:
ya afedersiniz de siz herkesi kendiniz gibi karı kız düşmenı filan mı sanıyosunuz? ben bu devirde bu kadar anlayışlı yardım sever insanlar kaldımı gibisinden şaşırdım... siz taaaaaaa bilmem nesine çektiniz olayı yaaa... nefretlik getirdiniz bu siteden de üyeliğinden de.!

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kaybolmak yada adresi bulamamak, tabi ki başıma geldi farklı yerlerde. Erkekliğe b.k sürdürmeme gibi bir tavrım olmadı pek, saatlerce deli gibi dolanmaktansa yolda gördüklerime sordum ve de sorarım :) Tabi bu sorduklarımdan aldığım cevaplar farklıklık gösteriyor, kimisi bilmediği halde tarif etmeye çalışır, kimisi öyle bir tarif eder ki Müge Anlı bile bulamaz o tariften :D kimisi ben de yabancıyım der... Bence en kolay yollardan biri o civardaki esnafa sormak :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• genelde mahallenin bakkalina sormak ise yariyor bu durumda :)

0|0
    0|0
  • önce navigasyonumu açarım olmazsa yoldan geçen birine sormaktansa girer bir esnafa sorarım kafam rahat olur

0|0
    0|0
    • takmıycan onları hoşuna gideni al gitmeyeni alma

ama türkiye'de nerde güzel kız görsünler yardıma muhtaç herkes seferver olur

• nerde kayboldun :)

0|0
    0|0
  • demekki onların arpaları başlarına vurmuş verilmiş zevalın varmış yoksa vay haline

0|0
    1|0
  • kayboldum bırıne sordum adam gıdecegm yere kadar götrdu zaten yakınmısım yardımcı oldu bı abı :D

0|0
    0|0
  • Fransız sanmışlardır seni :)

ben genelde adresi taksicilere sorarım en garantisi bu

sende öyle yap daha iyi

0|0
    0|0
  • helal valla koca kız nasıl kayboldun

0|0
    0|0
    • bedne bilmiyorum. fatihe geldim üyelerin kahvaltısı vardı... çarşambadan kız taşına inmeyi başardım yalnız:DD alkışı hakettim DD

• helal sende bilememişsin nasıl kaybolduğunu :) bilseydin zaten kaybolmazdın :P:P

• google maps den yolumu bulurum kimseyede bişe sormam:)

0|0
    0|0
  • senın yazdıgın soru celıskılı adam gıbı açıklayıcı yazsan boyle cevaplar almazsın

0|0
    0|0
  • kayboldugumda sağa sola sorar öğrenirim :D

0|0
    0|0
  • havaya ışaret fişegi atarım :)

0|0
    0|0
  • kahretsin çok mu güzelsin. kıyamam. sazan avı.

0|0
    0|0
    • öfff.. soruyu önyargılarınızı bi kenara atıp okur musunz lütfen. ben sapıklık yaptılar dedim mi sadece yardım edip tarif ettiler..

• Ne giymiştin ve nerde sordun?

0|0
    0|0
  • amcalar tabi gördü güzel kızı başına üşüştüler :D çok mecbur kalmadığım sürece ben yol sormam :)

0|0
    0|0
  • iyiki başka bişey olmamış :))

0|0
    0|0
  • yanına gelinmicek gibi değilsin ki

0|0
    0|0
  • Fransız kaldım diyince geçen çarşamba ve perşembe günü Fransa'da sık sık kayboldum. Bir kısmı cidden maldı bence, Louvre müzesi diyorum bilmiyorum diyor ve geçiştirmek amaçlı değil yani düşünüyor ondan sonra bilmiyorum diyor.

Bir kısmı ise özellikle genç hatunlar navigasyon programı açıp cepten yardımcı oldular. Hayır bende de var navigasyon ama blackberry'ninki yayayken işe yaramıyormuş onu anladım :DDD

Bir de beni İtalyan sanıp İtalyanca yol soranlar vardı ki onlar ayrı bir muhabbet konusu :DDD

0|0
    0|0
  • o kadar güzel o kadar şirinsinki 7 den 70 ye tüm erkekler etrafında pervane aman ne mutluluklu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• begenmişlerdir seni kız

0|1
    0|0
  • ben olsam tüyerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...