Peki bunun gibilerle ilgili ne düşünüyorsunuz ?

videoyu izledikten sonra, kızın facebook profilindeki fotoğraflara bakın, öyle cevap yazın.

link

link

link

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• iş kapalı açık olmakta değil ya zihniyette videoyu da fotoları da inceledim ve bu kızın hani kapalılığın bilincinde olduğunu sanmıyorum tamam ağzı iyi laf yapmış amma velakin islamiyette kapalılığın ne demek olduğunu hala öğrenememiş fotografları tahrik edici ve biçok kıyafeti vücut hatlarını belirginleştirmiş

kapalılık bu değildir bu sözlerinin hakkını vermek gerekiyor yok veremiyorsan da cırcır ötmek yanlış olur...

2|1
    0|0
    • ben kıza bakıyorum tamam o bizi yargılamış vs filan ama bizim de onu yargılamamızı gerektirir mi bu bizi değil onunla Allah arasında ki sorun yoksa ben mi yanlış düşünüyorum ?

• bende bunu anlamıyorum işte kafanı kapat ama her şeyi yap:) kamera ac makyajını yap dar giyin cır cır konuş dikkat cek:) +1

• müzik-kahve-çikolatahaklı olabilirsin ama ben kendi görüşümü belirttim

Kızlar Ne Diyor 9

• tesettürlü arkadaşın göz makyajını düğüne giderken bile yapmamıştım:)

3|2
    0|0
    • +1 öyle kapalılar varki açık olan bayanlardan daha fazla dikkat çekiyorlar sözde kapalılar

• sac teli icin 60 yıl yanacagını ögrenmiş sadece göz makyajına kac yıl yanıcak onuda ögrenseymiş keşke:))

• Sırat köprüsünü şimşek hızıyla geçeceğim diyor.Bunlar çok büyük sözler.İnsanı dinden çıkartır.Kimsenin garantisi yok.Allah bilir.

3|2
    0|0
    • ve bildiğim kadarıyla Allah kibirli insanı sevmez. kız baştan aşağı kibirli

• Amel defterimi de sağ elimden alacağım diyor.Şirk koşuyor resmen.Başı örtülüdür ya da değildir beni ilgilendirmez.Herkesin kendi tercihi ama çok yanlış konuşuyor.

• herşeyii kesin konuşuyor amel defterimi sagımdan alcm dior nerden biliyr.. konuştuklarıyla fotorafları arasınd bi ton fark var.. böle giyindkten makkaj yaptıktan sonra kapanmanın ne anlamamıı var kız hiç kapanmasaymış bnc

1|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • açık kapalı kavgası raund kaç bilmiyorum başka şeylere odaklansaydık bayağı güzel yerlerde olurduk

0|1
    0|0
  • Ne var kız açıklamış zaten"nefsime hakim olaysaydım çarşaf giyerdim" demiş,ameller niyetlere göze yazılır kardeşim..

1|1
    1|1
  • marul var yer misin diyo kız ya.. tiki türban diyebilirim :::::::::::::::::::)

1|1
    0|0
  • örümcek beyinli

1|1
    0|0
  • kız çok güzelmiş neyse...

sorulara verdiği cevaplar ve facebook adresinde verdiği pozlarla biraz çelişkili olmuş gibi geldi fakat bu kızı yargılamak kimseye düşmez bu onunla Allah'ın arasında ki bir şeydir

0|0
    0|0
    • ama o allah ve kul arasına giriyor. iyi dinlemedin sanırım kızın konuşmalarını? 2 dakikada kız bizi cehenneme yolladı. sırat köprüsünden o ve onun gibiler geçicekmiş :D

• kesinlikle çelişkili

• bayan yanlış düşünüyorsunuz o başkalarını çok rahat birşekilde yargılıyor sadece kafayı örtmüş beynini islamla doldurmamış kızın giysilerine makyajına bak bir istersen

Erkekler Ne Diyor 4

• İnandığı hikayeye gel yaa :D kadın çocuğu olsun diye 3 zina adamış da kabul olmuş..tövbeeee. Dikkat çekmemek için kapanmaksa amaç, bununla aynı sokakta yürüyen çırılçıplak bi kadın daha olsa ben dönüp buna bakarım..!

1|1
    0|0
  • Allah bana böyle kız nasip etsin

0|1
    1|0
  • çakma kapalı moruk

1|1
    0|0
  • Çok güzel cevaplar vermişte senin düşüncen nedir kardeş

0|0
    1|1
    • fotoğraflarına baktın mı ? vermiş olduğu cevapları, islamı kendisi ne kadar uyguluyor da, milleti yeriyor konuşmalarıyla ?

• illa açmak mı gerekiyor orasını burasını ? açsa daha az tahrik ederdi inan. link

• modern kapalı gibi birşey dubaili hatunlar gibi :D işafasgfa

Yükleniyor...