Şu an size en yakın kitabın 39. sayfasının ilk cümlesini yazar mısınız ?

Bence sende bi bak derim :)

suan size en yakın kitabın 39. sayfasının ilk cümlesini yazar mısınız ? :) bakalım ortaya ne çıkacak :)

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• yemyeşil çayırlar üzerine uzanıp seni hayal ettiğimde henüz küçücük bir çoçuktum.

adem özbay gelmesemde bekle beni adlı kitabından not abimin kitabı

1|0
    0|0
  • ...da bilgi ediniyordu. Forsythe, Grimes'in Daniels'in o genç oğlanla fotoğraflarını nereden bulduğunu hala bilmiyordu, bilmek de istemiyordu... :)

1|0
    0|0
  • sen istedin bak itiraz etmek yok sonradan :)

' Hello, Jopley, ' I said ' How nice to see you here. '

1|0
    0|0
  • Ada aynı zamanda devleti karşılıklı muhaceret programının kilit noktası olarak görülüyordu ki Amazon'da uygulanan ve Barış Gönüllüsü yıllarımda birlikte çalıştığım insanları son derece etkileyen şemanın bir benzeriydi bu.

1|0
    0|0
  • aşk köpekliktir :)

1|0
    0|0
  • Tavuğu fırında pişirirken üzerinin iyi kızarması için tek yapmanız gereken,üzerine tuz, limon suyu, zeytinyağı, yoğurt ve salça karışımından sürmek :)) :))

1|0
    0|0
  • ne yapsak boşunaydı. merak ettım neden 39 :)

1|0
    0|0
  • yapıyordu :):)

1|0
    0|0
  • Soru cümlesinin öznesi olan "evrenın genişlemesi" ve yüklemi olan "anlamına gelmektedir" ifadelerinin doğru çevirileri sırası ile, "the universe" ve implies that" şeklinde, sadece doğru yanıt olan B seçeneğinde yer almaktadır :)))) hahaha

1|0
    0|0
    • kafam karıştı :)

• valla iyi yapmışım :) görüşmek üzere yorum ların için teşekürler :)

• Rica ederim :) Takip et kaçıyorum ben :D

• Bol pantolonu ve gümüş turkuaz mücevherini gören Miles, başta onun tipik bir Santa Fe enteli olduğunu düşündü.

Kuşku

Jeff Abbott

1|0
    0|0
  • enterasan bi merak

1|0
    0|0
  • "Hayatı, ölmekten korkanların sığındığı yer olarak görenler vardır."

1|0
    0|0
  • sabit bir M noktası etrafında düzgün hızla dönen bir doğru üzerinde bulunan ve M noktasından dışarıya doğru düzgün hızla hareket eden noktanın, bu hareket sırasında çizdiği yörünge eğrisine Arşimed spirali denir. oh be yazdım sonunda :D

0|1
    0|0
  • öyle bir yerdeyim ki kitap yok yaaaaa

1|0
    0|0
  • ...pıyordum" diye devam ediyor, "Berkeley'e gittiğimde ise gece gündüz programlama yapıyordum.

1|0
    0|0
  • neoklasik örgüt kuramı:)))))))

1|0
    0|0
  • sigara içmek yüksek derecede bagımlılık yapar diyo

1|0
    0|0
  • süper bi hayal gücü bu zamana kadar keşfedilmemen şaşırtıcı:)

1|0
    0|0
  • Doğal olarak bu da sanatçının yaratma bakımından bağımsızlığı demekti ve sanatçı bağımsızlığı, sanatla birlikte bir yasa olarak 1836 yılında yine Victor Coussin tarafından verilen bir önerge üzerine Fransız parlementosunda yasalaşıyordu.

1|0
    0|0
  • Hava çok soğuktu, şöminenin başına geldik. Ateş öyle güzeldi ki, çıkan kıvılcımların evin tavanını aydınlatıyordu. Birden üstündekileri çıkartmaya başladı, çok ateşli bi kadındı. Şöminenin önüne uzanarak beni yanına çağırdı. Duruma kayıtsız kalamadım ve ateşli bedeninde dudaklarımı gezdir...sfdfsfkvs::)()) uyduruyorum mk

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hastane infeksiyonlarının(Hİ) %20'si önlenebilir.

1|0
    0|0
  • kitap yok

"bi şizofrenin mavi dünyasını yıkmak için yalancının bir damla siyah boyası yeter"

1|0
    0|0
  • Dikkat edilmesi gereken nokta disa vurdugumuz duygularimizla ilgili isaretlerin gercekten karsi tarafa iletmek istediklerimiz olup olmadigidir.

Beden dilini anlatan bir kitap..

1|0
    0|0
  • böylelikle peder Quesada belli başlı bir yazarla ilgili coşkularını öğrenince şaşırdı...

subcomandante marcos-maskeli adam...nick henck

1|0
    0|0
  • Z monomerleri solunuma girerse CO2 ve H2O oluşturur.

1|0
    0|0
  • ''Okşamaya vakit kalmadı''

Cahit Sıtkı Tarancı'nın' Sonrası' adlı kitabından.Yazacağım makale için koymuştum yanıma unutmamak için.1962 basımlı kitap çok tatlı <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...