BU GS NİN HALİ NE OLUCAK?

Bu galatasarayın hali nolucak arkadaşlar ya sabriyle bu iş yürümez adama küfür etsen bile değmez

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• şu an ki yönetimden nefret ediyoruz, kendimizi susturuyoruz içimizde bir umut var devre arası transfer yapar kendini affettirir diye, gidip gitmemeleri bu devre arasında belli olacak yoksa herhangi bir takviye yapılmazsa, Galatasaray maçlarını sıkılarak izleyecez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence yönetim çok toy. Transfer olsa da pek bişey değişceğini sanmıyorum Galatasaray bir yönetim şekli belirlemeli hem ekonomik hem teknik yönden Kısacası bir ruh gelmeli. Şu an gs yi işçilerin gelip işini sıkılarak yapıp maaşını alıp gitmesine benzetiyorum.. herşeyi oyunculara yüklemeyin bence onlarda da var suç ayrı tabi. bir kaç oyuncu değişikliği Biraz yönetimin kendini iyi ifade etmesi motive etmesi ve şahlandırması lazım.. Beşiktaşlıyım..

0|0
    0|0
  • İnşallah bu sene daha da kötü sıralara ineriz 8. sırada bitirsinler ki çok değişiklik yapsınlar şu ilk 11 oyuncusu olan 8 tane amatörü değiştirsinler belki 2011-2012 sezonu gibi gaza gelip toparlarlar...

0|0
    0|0
  • aynen öyle kardeşim ya

0|0
    0|0
  • Sabriyi bırak umutu görmedin mi önünde kalem var vurcağına geri pas atıyo o da rakip oyuncunun ayağını gidiyo yeminle önümdeki sehpayı havaya kaldırıp tvye atacaktım sinirden ne beceriksiz futbolcular bizim takımda. Şu takıma muslera çok fazla acilen devre arasında gitsin manchester city e falan gerçekten onun adına çok sevinirim

0|0
    0|0
    • Umut ve burak zaten anca faul yapınca ismini duyuyoruz başka halde duyulmaz

• Üçüncülüğün en büyük favorisi 6s

0|0
    0|0
Yükleniyor...