BEŞİKTAŞ'ı küçümseyenler şimdi neredeler?

Geçenlerde buna benzer bir soru daha sordum... BEŞİKTAŞ'ımızı rakipten saymayan bir takım taraftarı, rakipten saymadığı takımı neden yenemiyor? Beşiktaş adını duyunca ''o da takım mı'' diyenler şimdi neredeler? 8 taş diyenler şimdi neredeler? İyi günde kötü günde sadece BEŞİKTAŞ <3 Ayrıca bu sene de şampiyon BEŞİKTAŞ <3

Güncellemeler:
Arkadaşlar lütfen hakaret içerikli küçümseyici cevaplar yazmayalım. Unutmayın biz BEŞİKTAŞ'lıyız...

0|0
319

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• helal olsun siyah beyaz yürekli kız

2|0
    0|0
    • Allah razı olsun teşekkür ederim :)

• Köşelerine çekilip kaderlerine ağlıyor olabilirler

0|0
    0|0
    • O değil de hiçkimse beni tebrik etmedi... Neden bizi bu kadar küçümsüyor bunlar?

• Delikanlı olan bir kaç tanesi tebrik etti onların hakkini yemeyelim ama geneli eskiye o saplanmış ki hala eskilere takılmışlar

• Zaten her kesin çarptığı galatasarayı yenemeseydi yuhhhh denirdi..

0|0
    0|0
  • Ben Fenerbahceliyim ama Besiktas'in kazanacagini soyledim zaten. Besiktas kalecilerini biraz daha iyi motive edip, saglam bir defans oyuncusu da transfer ederse sampiyonlugun en buyuk adayi olur.

0|0
    0|0
  • 5 sene sonra alinan galibiyetten sonra neyin havası bu? Hep diyorum iyiki ezeli rakibimiz beşiktaş değil. Ayrıca halen küçümsüyoruz 2 yıldızlı.

1|0
    1|1
    • Görüşe atlayan 3. şahıs. Biz galibiyetlere değil şampiyonluğa seviniyoruz. Siz ise kırk yılın başında yenip tatava yapiyorsunuz. Sizide biliriz sahaya atlayip ırkçılık yaptiginiz maclarida unutmadik. @kutup_ayısı

• Galatasaraylı arkadaşım bütün bunları söyleyeceğine ''Beşiktaş'ı tebrik ederiz'' de olsun bitsin... Nedir bu kadar ego Allah aşkına?

• Egoyla ne ilgisi var sevmiyorum zorunda da değilim. Sen tebrik ediyor musun ki?

• Biz hep söylüyoruz bir Maç kazanmakla olmuyor bu işler.
    Beşiktaş ancak 6 ile 10 sene arasında değişen zamanlarda bir şampiyon olur

0|1
    0|0
  • Az daha gidiyodu ama maç

0|0
    0|0
  • Nerdeler

0|0
    0|0
  • Muslera da bir yere kadar tabi :)

0|0
    0|0
  • Alemin gözü yaşlı Karagümrük BEŞİKTAŞ lı.

1|0
    0|0
  • bir FENERBAHÇELİ olarak Beşitakşı tebrik ederim gs ezdi sahada dövdü resmen helal olsun.

0|0
    0|0
  • Siz iyi deildiniz biz çok kötüydük.

0|0
    0|1
  • inşallah şampiyon beşiktaş

0|0
    0|0
  • Gs her genç kızın hayal kurmasına izin verir😊

0|0
    1|1
    • O hayali de bu sene gerçekleştirecez inşallah sen merak etme :)

• Hiç zannetmiyorum ama

• Ben hala saymıyorum, yönetim yüzünden galatasaray bu durumda. Şimdi olsaydı melolar eboueler elmanderler bak bakayım kaç sayı fark atacaktık

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bile koydu bu 6sye

1|0
    0|0
  • cincon ağlıyordu musrela nolur kurtar bizi diyordu muslera diyordu daha napıyım ataklaradamı katılıyım tarık çamdal oyuna giriyordu yok yahu acaba bu adam kimdi

1|1
    0|1
  • Ahaıahahaıha şerefli üçüncüler :D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimsenin lafıyla küçülecek ya da büyüyecek değiliz. Söylenen sözleri ciddiye almanız karşınızdakileri adam yerine koydugunuzu gösterir.
    :)

0|1
    0|1
  • O da takim mi

0|1
    0|0
  • koyu GALATASARAY taraftarı olarak şunu söylemek isterim ki maçta harikaydınız. muslera olmasa mahvolmuşturk. ama artık sizlerinde şampiyonluk görme vakti geldi yaa hasret bitsin artık :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) çok tatlısın iyi dileklerin için sağol :)

Yükleniyor...