Sevdiğinizle, eşinizle konuşurken onun bir söz veya davranışından alındınız. Ne yaparsınız?

Sevdiğinizle, eşinizle konuşurken onun bir söz veya davranışından alındınız. içinize atıp sebebi hakkında değişik teoriler :) geliştirip siz de ona tavır mı koyarsınız. Yoksa direk o davranış veya sözün sebebini sorup öğrenmeye mi çalışırsınız? Anketi unutmayın :)

• İçime atar, hemen ona kırgın bir tavır takınırım ama sebebini söylemem.
    37% (30)42% (19)39% (49)Oy Ver
  • Ona bu söz veya davranışının sebebini sorar ve kırıldığımı söylerim.
    63% (51)58% (26)61% (77)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
31|9

En İyi Kız Görüşü

• Tavirlarim degisir soguk davranirim soruya tek kelimeyle cevap veririm, sorarsa söylemem burnu sürtsün biraz ondan sonra söylerim

2|1
    0|0
    • hahaha çok acımasızsın Burçak, ama çocuğu yanlış anlamışsan, boşuna burnunu sürtmüş olmazmısın kanki :)) direk sorsan daha iyi olmaz. ama hak etmişse o başka bak :D +1

• Hahahaa zaten o hakliydi da ben acimasiz olduysam o zaman özür diler gönlünü alirim ama her ihtimale karsi öyle davranirim sonuç sonradan belli olur zaten, ben hakli çiktiysam oh olmus burnu surttu onun hakli nedeni vardiysa kendimi affettirmesini bilirim :D

• hahaha müthis bir cevap :D

Kızlar Ne Diyor 30

• sıcağı sıcağına sorarım...belki yanlış anladım...içime atıp..ergen kız triplerine girmeye gerek yok...itici bile olur...

doğru bile anladıysam o an sorar ..aklıma birşey takılmasını engellerim.

0|1
    0|0
  • Bu konulara içime atmam asla hatasını anlasınki o da farkına varsın tekrarlamasın aynı şeyi.

0|1
    0|0
  • Eğer ilk şıkkı yaparsam çocukluk yapmış olurum. İkimizde olgun yetişkin insanlarız bir hareketi beni üzdüğünde açık açık bunu söylemeli konuşmalıyım ki ilişkimiz yıpranmasın. Yoksa çocuk oyuncagına döner bu hareket.

0|1
    0|0
  • Direk sölerim...uzatmaya gerek yok belki bile bi yanlis anlasilma var ola bilir...

0|1
    0|0
  • En mantıklısı içime atıp stres yapmak yerine açıkca sormak.

0|1
    0|0
  • b şıkkı

0|1
    0|0
  • hiç içime atamam davranışının sebebini sorar kendini düzeltmesini isterim

0|2
    0|0
  • Hiç düşünmeden direk söylerim biraz tavır yaparım

0|1
    0|0
    • olması gereken budur. belki adamcağızı yanlış anladın. belki ortada hiç bişe yok, değil mi yani +1

• surat asarım, yeri ve zamanı geldiğinde yüzüne vururum...

0|0
    0|0
  • ben hemen söylerim kırıldım derim..içime atamıyorum niyeyse.

0|1
    0|0
  • icmde saklamamaki ben neyise soylerim direk cok kirdin diye ebni alindim yani

0|1
    0|0
  • alındığımı söylerim trip atarım

0|1
    0|0
  • Ben kızdığımda ve kırıldığımda herzaman susuyorum, elimde olmayan bişeydır. Zaten o sessizliğimden anlar kırıldığımı, yani ben sadece çok ciddi durumlarda sessizliğe kapılırım. Bu durumda o da beni az soğutur, sonra sebebini sorar o halde B olur :)

0|0
    0|0
  • onun sormasını beklerim o zaman da hatasını soylerim ve beni kırdığını soylerim içime atsamda en fazla 1 saat tutabilirm sabırsızm olayı hemen çözmem gerek:))

0|0
    0|0
  • Duruma gore degisiklik gosterir.

Bazen direk tepkimi gosteririm.

Bazen ise icime atip yeri geldiginde uygulamali hatirlatirim.

0|1
    0|0
    • sürekli triplisin yani, biri biterken biri başlıyor diyorsun:D

• Hayir oyle birsey mi dedim :D

zamani geldiginde yedirrim soyledigi lafi diyorum :D

• ya yanlış anlamışsan Kupa Kızı, boşuna üzmüş ve üzülmüş olmaz mısın? direk sorsan, niçin böyle dedin anlamadım desen. iletişimi koparmasan nasıl olur ?

• Ben genellikle susarim, sustugumda kendisi anlar zaten. Zaten bi hata yaptiginda kendisi de bilior ve soruyor bu sebepten dolayimi kirildin diye konu öyle acilior

0|0
    0|0
    • ya o an sen yanlış anlamşsan. ortada bir sorun yoksa.

• Suskunlugum hayra alemet degildir :)) Anlar sorar neyin var diye bende aciklarim su dedigini veya su yaptigini yanlis buldum diye aciklamasinida kendi yapar.. Ayni sekilde o da susar öyle bende anlarim.. Insan anlior ya birsey oldugunda

• Niye içime atayımda içim kararsın. söylerim elbette kırılırımda. Ama bilerek beni kırmak istememiştir o yüzdende öyle trip falan atmam, bunu patavatsızlığna veririm.

0|0
    0|0
  • men inciyerem o deg sevgilimden ve ona kirgin oldugumu derdim bilsin beni uzduyunu

0|0
    0|0
    • doğru söyledin. düz dedin. sene de bir müsbet verirem. (+1) sağol Ayannn

• İçime atar, hemen ona kırgın bir tavır takınırım ama sebebini söylemem.

0|0
    0|0
  • Trip yaparim:D o anlasin hatasini :D

0|0
    0|0
  • Aynını ona yaparım.

0|0
    0|0
  • yüzünede söylerim konusmam suratimi da asarimm

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre çok çeşitlilik gösterırım.

Genelde beklenmeyen tepkilerım var.

0|0
    0|0
    • ya bir yanlış anlama olmuşsa. bence iletişim koparılmamalı penti kardeş :))

• Trip atarım çok pis

0|0
    0|0
  • Küserim

0|0
    0|0
  • söylerim ama nedense de "alıncak bişey yok ki" diye cevaplar alırım...

0|0
    0|0
  • ben gerı cekılırım o anlar zaten :D ne oldu dıye yanıma gelır hemen :D

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • ayagını denk alsın yeter :)))

0|0
    0|0
    • neden gizli cevap verdin ki. Allasen merak ettim kimsin yaw, neden gizlendin. :) soru gizlenmeyi gerektirecek bi soru değil yani.

Erkekler Ne Diyor 9

• Böyle davranmasının sebebini sorarım asla içime atmam , problemler karşılıklı danışarak çözülür .

1|1
    0|0
  • Çocuk gibi oyunlar, kaprisler, tripler yapmam ve karşı tarafın da yapmamasını isterim..böyle olduğu sürece de iki taraf arasında sorunlar kolay çözülür ve sorun yaşanmaz..

0|1
    0|0
  • bi dakka bi dakka bi dakka diye girerim lafın ortasına, belki yanlış anlamışımdır, izahat etsin sonra anlatmaya devam eder sorunsalını

0|0
    0|0
  • kısaca b şıkkı diyorum

0|1
    0|0
  • B şıkkı daha uygun geldi içime atmam herhalde.

0|1
    0|0
  • sebep sorup, öğrenirim. içime atarsam olmadık bir zaman ve yerde patlar. haklıyken haksız duruma düşerim.

0|1
    0|0
  • Bu huyumu hiç sevmiyor hatta nefret ediyorum ama ne yapayım :( içime atar hatta onun anlaması için trip yaparım :) anlarsa ne ala anlamazsa soğuk bi soda içmem lazım :)

0|0
    0|0
  • Alindigim zamanlar olmustur sicagi sicagina soylemem genelde fakat baska bir zamanda kendisine bu hatasini hatirlatirim :)

0|0
    0|0
  • B: Ona bu söz veya davranışının sebebini sorar ve kırıldığımı söylerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...