Hamza hamzaoğlunun ahı mı tuttu?

Galatasaray yönetimi maliyetli transfer yapamayağını söylediği için dengeler bozulmasın dedi, elindeki oyuncuların moralini yüksek tuttu , yollanırken sahip çıkılmadı. Mustafa denizli nin adı duyulunca esamesi okunmadı

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmak bir başkan ahmak bir yönetim, İtalyanlardan yenen kazık ve piyasanın ıskartaları.. Başka ne beklenir.. Şimdi her kes Cüneyt Tanmana hak veriyor yerden göğe..

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim Beşiktaş maçı artık olan makyajı da sildi tamamen.. Aracılarla bence büyük paralar aklandı gibime geliyor..

Kızlar Ne Diyor 1

• Ahının tutması için bir sebep gôremiyorum yönetimle ortaklaşa çalışıp takımı batırdılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hamza'nın neyi kötüydü ki? Neden Ayrıldı anlamış değilim ve Denizli tam bir şok olacak..!

0|1
    0|0
  • Hamza sanırsın jose mourinho. 3 Kupa getirdi eyvallah. Lakin takımın dengesine sıçanda bu adam. Yıldız istemiyoruz sezonun başında biraz akıllıca davranıp bedelsiz oyuncular alsaydi şu an forvetsiz oynayan bir Galatasaray olmazdı. Konoplyanka ve Kalinic gibi adamlari bonservisi elindeyken kabul etmeyen hocada kendisidir. Bu bahsettiğim iki topçu kariyerinin zirvesinde şu an. Hamza hocanin istemedigini Cüneyt tanman açıkladı yalan değil. Onlar yerine Burağa, Umuta, Olcana güvendi. Sabriye zam yaptırdı. Dahada neyin ahı tutacak Allah aşkına.

0|0
    0|0
    • Yönetim jose rodriguez, jem paul karacan dan daha iyi oyuncular bulmalıydı bunlar bonservissiz diye atlamışlar. kalinic 5.5 milyon euro istenmiş konoplyanka da sevilla yı seçti

• Beşiktaş kazanmaz diyordun , sence neden kazandı bu aksam yorumların ne

0|0
    0|0
    • Beşiktaş bir seviye yukarı çıktı kalede tolganın olmayışı özgüven olarak yükseltmiş şimdi sıra bjk yönetiminde üç takviye yaparsa beşiktaş bu seviyede kalır

• İkisi de dönecek

• Böyle uzun vadeli sakatlıklarda tekrarlıyabiliyor ben bjk yönetiminde olsam alırım bu ara fb liyim ve bizde rotasyon çok geniş öyle bir avantajımız var

• Hamza Hamzaoğlu nun sezon başında yaptığı açıklama: Avrupada Burak kalitesinde bir forvet almaya kalsanız fiyatı 15 milyon Euro Burakın üstüne golcü alamam

0|0
    0|0
    • Transfer yapamayacağı için burak ın moralini yüksek tutmak istiyor kaliniç ile ilgilenmiş gs 5.5 milyon euro istemişler

• Sezon başında yönetimi körü körüne savunanda Hamzaydi

• Evet haklısın yönetimi de korumayı çalıştı

Yükleniyor...