Kapat

Gslı modlar hayırdır hemen soruları kaldırıyorsunuz?

Önceden görevinizi yapmıyordunuz sorular 1 gün kalıyordu şimdi biri koyduk mu yazınca anında kaldırıyorsunuz. Aferin aferin siz böyle davranın ki biz de içinize ne kadar oturmuş görelim. İşinize duygularınızı karıştırmayın ya düzgün bir şekilde işinizi yapın ya da özellikle kaldıramaya yer aramayın.

Burada insanlar neler paylaşıyor şikayet etmemize rağmen kaldırmıyorsunuz. Şimdi eminim gslı olduğu için spor bölümünü tek tek okuyan modlar var.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Modlar bjkli

0|0
    0|1
    • Hani nerede onlar?

• Koydukmu demek :)

• Koyduk mu yazanların hepsini kaldırıyorlar anında benim sorumda da birine koyduk mu demiyorum kimseye koyduk mu diyenler kaldırılıyor diyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Başarıyı hazmedemeyenler olacak , kalkmasında sakınca bulmadığınız paylaşımları kızlarsoruyora bildirin o modlara gerekli uyarılar yapılır

1|2
    0|0
    • Yok ya ks yönetimine zerre inancım yok adamlar ana avrat küfrediyor ki bunu yapan hala editör tek yaptıkları şey uyarmak. Modları da en fazla uyarırlar bir şey olmaz. Ben sırf bu çifte standarttan dolayı modluğu bıraktım. Sanal bile olsa böyle karaktersizlerle aynı ekipte olmam diye. Lütfen iyi modlar üzerine alınmasın eminim onlar da olayın farkındadır kimleri kastettiğimi biliyorlardır.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• NolmUş nolmuş? olsun buyutmeyin bu kadar

0|0
    0|1
  • Onların zoruna giden bizim hoşumuza gider 😉

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• ashdashdhasd koymanın acısı agır geldı sanırım kanks

0|2
    0|0
    • Herhalde adamlar birden işlerini önemsemeye başladılar anında soru kaldırıyorlar :)

• Maçtan önce Gs liler = Koyacağız
    Maçtan sonra Beşiktaşlılar = Koyduk

Onların yorumları kaldırılmıyor, bizimkiler kaldırılıyor. Evet evet gerçekten koymuşuz :D

0|2
    0|0
    • Aynen öyle kaldırılacaksa hepsi kaldırılsın yoksa bunun amacı belli oluyor.

• Sitede belli bir kural yok. Benim görüşüm kaldırıldığında şikayet etmiştim geri getirilmişti. Görüşümü kaldıran modun da havası sönmüştü P le başlıyor nicki :D

• Ne Gsli modu Allah aşkına. Sabah sadece dansöz dedik diye goruslerimi kaldirdilar. Bjkli modlar iş başında o zaman.

1|0
    1|1
    • Dansöz dersen kaldırılır tabii ki de ben de kaldırılmasından yana bir derdim yok haksızsa kaldırılacak tabii ki ama resmen bir mod oturmuş canı yanmış anında kaldırıyordu bundan bahsettim yoksa bjklı küfrederse kaldırılmasın diyecek halimiz yok.

• Ne güzel mantıkmış o öyle yaram yoktu gocunayım diyorsun :) Neyse çok şey söylerim de bunun üzerine gerek yok ağır saçmalıyorsun çünkü. Sen hala cevap verme derdindesin ben inatla sana bir şey anlatmaya çalışıyorum. Ben bu sitede modluk yaptım ve dünkü üyede değilim. Bu sitede sorular hangi hızla kaldırılır bilirim. Ben yine diyorum koyduk mu dersen sorun kaldırılır bu net ama 10 snde değil normali bu değil biri oturdu ve hırsla silinecek yorum aradı.

• Modlara laf eder gider görüşümü kaldırtır. Sonrada ağır saçmalıyor der. Gelde sövme arkadaş. Tekrar yaziyorum sen dansoz kelimesini ne anlamda soyledigimi cok yanlis anlamissin 😂 Direk ağlamana gerek yok sistemden şimdi mesaj gelmese yazmazdim bile. Nedense soruyla olan bagini kopartmissin. Bjkliler hayatinizda kaç tane kupa gördünüz sorusunu kaldiran bir siteden ne beklersinki. Hakaret olmayan yorumumu gelip kaldirirlar. Te Allahım.

• Demek ki canları yanmış:)

0|2
    0|0
  • Çirkefliğin ne alemi var kardeş siz spordan ne anlarsınız küfür veya argo ile ne kazanıyorsunuz seviniyorsanız adam gibi sevinin bugün Beşiktaş yener yarın Galatasaray senin hiç Galatasaraylı akraban yok mu bunları düşünün biraz

0|0
    0|0
    • saçma sapan konuşup insanı delirtmeyin okuyup anlayacak kapasiten yoksa yorum da yapma o zaman.

Yükleniyor...