Bu akşam kalede Muslera olmasa skor nasıl olurdu?

Son zamanlarda derbide bir tarafın bu kadar baskın olduğu bir maç hatırlamıyorum buna rağmen skor 2-1 se Muslerayı ayakta alkışlayacaksın , 90 a giden top bile vız geliyor adama

Ölüm yıl dönümü olan Mühendis Oktay abimizin ruhu şad olsun...

Bu akşam kalede Muslera olmasa skor nasıl olurdu?

• 3-1
    25% (5)9% (3)15% (8)Oy Ver
  • 4-1
    15% (3)33% (11)26% (14)Oy Ver
  • 5-1
    20% (4)21% (7)21% (11)Oy Ver
  • 6-1
    40% (8)37% (12)38% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• 4-1 olurdu...

Keşke Gönen olsaydı.

Mekanı Cennet olsun abimizin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Muslera'nin hakkini odeyemeyiz. Futbolcularimiz onun yuzune nasil bakiyor bilmiyorum..
    Tebrik ederim.

0|2
    0|0
    • Taffarel daha iyi derdim ama bence gelmiş geçmiş ligin en iyi kalecisi , ona sahip olmak sizin adınıza büyük sans

• Oyle evet asktir o.
      Ah bir de oyuncularimiz da ise yarasaydi:/ Dilimizde tuy bitti. Neyse...

• Hakikaten ya sürekli kornere çelmeyi başardı hemen hemen her topu iyi kaleci kesinlikle o olmasa skor 4-1 falan olurdu herhalde. Ama kalede tolga olsa iyiydi ya😂

0|1
    0|0
  • Siz kacc kere sampiyon oldunuz biz kac kere

0|2
    0|0
    • Soruyla alakası ne , tebrik etmeyi bilin

• Sende ole en azindan seviyeli tartisabliriz seviyeli birisin

• Sende sağol

• Net 4-1 olurdu ama 5. Sürprizinde kapısı açıktı hani.

0|1
    0|0
  • Zaten maç Muslera ve Beşiktaş arasın da oldu ya

0|1
    0|0
  • 4 olur 4 rakamını severler 😊

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Tolga oynasaydı ne olurdu acaba diye düşünmeden edemedim
    Şenol hoca biraz önce kesebilseydi bu adamı..
    keşke.. belki avrpada olurdunuz hale hemso

0|1
    0|0
  • Bu sene GS zaten hep şansa puan aldı derbilerde. Trabzon anasını ağlattı , şansa kazandı. Fener sahalarından çıkartmadı, şansa 1 puan aldı. Sneijder golü attığında eyvah dedim gene şansa ve yatarak puan çalacaklar, neyse ki kazandık. Geçen yıl şampiyon olurken hiçbir maçı (son 7-8 maç için konuşuyorum) hak ederek kazanmadılar zaten. Umarım aynı futbol şansı bu sene bizde olur.

0|1
    0|0
    • Her kelimene katılıyorum

• @aanilaksoy Dostum kötü oynamayla neredeyse övünüyorsun, ben sana bir şey diyemem artık.

• Övünmek değil o, sadece bir o maçları kazanmışsa demekki gömdüğün kadar da kötü değilmiş demekki

• O olsaydı ya da bu olsaydı varsayımları üzerinden gitmek pek birşeyi değıştirmiyor. Derbilerde Volkan olağanüstü performası olmasaydı bugün kimse 6-0 ı konuşuyor olmazdı.
    Bu maçta Sabri olmasa ya da Mete Kalkavan Beşiktaşa verdiği faullerin 5 katına maruz kalan Galatasaraya çalması gereken dudukleri çalsa yine farklı şeyler olabilirdi

0|1
    0|0
    • Hala hakemi konuşuyorsan çek git arkadaş :) Takiminizi sorgulayın bak su an gerçek taraftarlarınız floryada polislere rağmen takıma tepki göstermeye gitti sen burada hakem diyorsun , bize geçmiş olsun demek sizden de tebrik bekleriz etmeyinin de cani sağolsun

• Bundan sonra o şekilde yorumunu görürsem hatırlatırım

• Biraz geç oldu ama maçın özetini bile izlemedim yorum yapamıyorum ama evet tebrik önemli tabi zaman zaman ederiz birbirimizi tebrik doğrudur kalın sağlıcakla ks halkı :)

• 3-1 belki olurdu sanırım.
    İkinci yarıda pek başkın bir tarafa göremedim ama ilk yarıda bjk ustundu evet.

Hakedenler ölüyor bana kalırsa.

0|1
    0|0
    • Son cümlene kadar eyvallah son cümlen adamlığa yakışmadı atkı taktı diye ölen insana konuşacak kadar insanlıktan çıkmayın

• Fazla puan farkı yok mu? 9 puan
      Geçen sene 2 puan gerideyken denilmedik şey kalmadı bu sene fbnin8 Beşiktaşın 9 puan gerisindesin hala umut varsa helal olsun
      Senin denge anlayışın hamza hocanızın dengesi gibi , ikinci yari ilk yarıya gore az hareketlendiniz hepsi bu
      Bana Beşiktaş savunmasının sene başından beri bu kadar rahat oynadığı mac soyle? Buna cevap verirsen helal olsun derim

• Yüzde 50 top oynaması vardi ikinci yarıda ikisininde ne olsun daha.
      Ilk yari ustundunuz baska da yok

• Kaleci farkından dolayı fark atamadık. Forvet farkından dolayı da kazandık. Maçın genelinde kan aldık zaten münasip yerlerden. İsmail 4x4 lük oynadı. Bence önce onun hakkını verelim.

0|1
    0|0
  • Ben 5-0 dedim bladerim o 1 golü atacak GS yoktu ki karşımızda boş kaleye attılar :S

0|1
    0|0
  • 4 tane gol net vardı

0|1
    0|0
  • 4-1 olurdu

0|1
    0|0
  • kerimin pozisyon neydi öyle ya

0|1
    0|0
  • 6-1 ya da 7-1

0|1
    0|0
  • Kalede muslera olmasa forvette o olmasa bu olmasa zaten teyzeminde biyiklari olsa dayim olurdu :) tebrikler bjk. Haftaya tekrar alacaz o zirveyi bastir osmanli

0|0
    0|0
Yükleniyor...